Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tacizci Ex

Herkese merhaba beyler. Çözüm bulamadığım bir konu hakkında sizden fikir almak istiyorum.

5 ay önce kız arkadaşımdan ayrıldım. Bu kız ama durmadı. Yeni ilişkilerimi hep bozmaya çalıştı. Eski tabaklarımla yakınlaşıp hep arkamdan laf çıkartıp, benim hakkımda bilgi toplamaya çalıştı. Bana ilgisi olan arkadaşımla yakınlaşıp onu hala sevdiğimi, arkadaşımın benden uzak durmasını söyledi. Hatta kız arkadaşları tehdit bile etti. Ben ne kadar yüzüne de olmaz desem hala beni rahat bırakmıyor. Artık rahatsızlık duymaya başladım.

Aynı okulda olduğumuz için karşı karşıya geliyoruz gün içinde. Sorum şu: "Bu kıza karşı nasıl bir yol izlemeliyim?"

Okulda ilk yakaladığın fırsatta Git karşısına geç
Sen benim hayatımı sikmeye kafanı yorarken kendi hayatını yaşayamıyorsun.Kendi hayatın bu kadar mı değersiz? Kendi kendine bunu bir sorgula de. Ve sonra ekle ha bu arada yaptığın tüm düzenbazlıklarının haberi geliyor.Sen bozsan da ben başkalarıyla devam ediyorum de cevap almadan ayrıl...
Easyyy
Unutma taviz verdiğin sürece yaptıklarının şiddetini arttırarak devam eder

Okulda ilk yakaladığın fırsatta Git karşısına geç
Sen benim hayatımı sikmeye kafanı yorarken kendi hayatını yaşayamıyorsun.Kendi hayatın bu kadar mı değersiz? Kendi kendine bunu bir sorgula de. Ve sonra ekle ha bu arada yaptığın tüm düzenbazlıklarının haberi geliyor.Sen bozsan da ben başkalarıyla devam ediyorum de cevap almadan ayrıl...
Easyyy
Unutma taviz verdiğin sürece yaptıklarının şiddetini arttırarak devam eder

Denedim rahat bırak dedim. Yok hala devam ediyor. Psikopatın teki âmk

Denedim rahat bırak dedim. Yok hala devam ediyor. Psikopatın teki âmk
herkes ulaşamadığı şey için delirir ulaştıktan sonra değeri kaybolur bir süre onla takılmayı dene 1 2 hafta bilemedin 1 ay sonra yavaşca soğuk davran pek arama sorma sonrasında ilgisini zaten kaybedecek

Benim böyle bi flörtum vardı 5 gün beraber olduk ama baktım kızda her şey var beyin yok ben de bitirdim. Yeni yeni bıraktı peşimi umarım sen de sonunda rahatlarsın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8