Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tacizci konumuna düşürüldüm

buradan yazıları okuyup atıp tutmak kolay tabi birde o durumu yaşamak var o ondaki psikoloji bunu okuyarak anlamanız mümkün değil..kolay tabi buradan atıp tutmak burada verdiğiniz o cevapları o anı yasarken verseniz çoğunuz karakolluk olursunuz emin olun :)

buradan yazıları okuyup atıp tutmak kolay tabi birde o durumu yaşamak var o ondaki psikoloji bunu okuyarak anlamanız mümkün değil..kolay tabi buradan atıp tutmak burada verdiğiniz o cevapları o anı yasarken verseniz çoğunuz karakolluk olursunuz emin olun :)
Hahaaha önceden düşündüğün için en azından savunma mekanizması örüyor beyin. Ben aklımın ucundan geçirmemiştim

Ben 1 kere Jandarma ile tartıştım, karakola felan da götüremediler. Çünkü haklıydım. Kimse merhaba dedin diye öyle bir şey yapmaz. Filmlerde görüldüğü gibi değil mevzu. Tak kelepçeyi götür felan.
Söylemesi kolay, ama biz olması gereken şeyleri söylüyoruz. Burada aslında yep yeni tecrübeler yaşıyoruz. Hepimiz. Her gün.

Kardeşim filmde dizide olmasına gerek yok burası Türkiye hersey olabilir adam durduk yere polisten dayak yiyor hicbirsey yapmadığı halde...

bir kız yanıma gelip konuşmaya çalışsa ve ben reddetsem, ardından "youtubede izlersin kendini artık" dese kalkar o kızı döverdim herhalde. p*ç olmakla gereksiz kışkırtmak arasında fak vardır. kız kendini tehlkikede hissettiği an savunmaya geçer. lütfen şu ayrımı daha dikkatli yapın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8