Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tacizci konumuna düşürüldüm

Selam beyler.Bu gün yaptığım küstahça giriş yüzünden tacizci konumuna düştüm.Hedefim X 8 puanlık arkadaşı Y ise 4 puan anca idi.
K:popom yamuldu demire oturmaktan buraya oturmam gerekiyor
Y:Sandalye yi alabilirsiniz
Sandalye yi alıp masanın biraz uzağına çekip sohbete başladım.İlgimi Y ye odaklandım
Tabi ben konuşmaya başlamadan X kikirdemeye başladı. Y oldukça asabi ve kızgındı. Sevimli p*ç olmayı denedim. Y arada gitmem gerektiğini söylüyor fakat hemen ardından gülmeye başlıyor.Sete girmeden biraz bekledim ne olur ne olmaz diye. Çünkü ondan önce bir hedefe daha odaklammıştım birkaç saniye bekliyim dedim iyiki beklemişim annesi ve babası elinede tepsilerle çıka geldiker. Neyse yemekleri bitti kalktılar bende zıpladım gidelim diye.bu arada bunların özel alanlarını hiçbir şekilde ihlal etmiyorum masadan bir adım geride sandalye de konuşuyorum. Fakat gerginim 8 lik set olduğu için ve kokusunu alıyorlar. Daha sonra giderken kaç yaşındasın falan diye sordular yuvarlak cevap verdim. Daha sonra ciddi bir şekilde gitmemi söyledi parmağının ucu ile itekledi beni. Ben de teşekkür edip YouTube da kendinizi izlersiniz artık diyip arkamı döndüm p*ç sırıtışımı yapıp 2 numaralı Alfa yürüyüşünü yapıp telefonla konuşuyormuş gibi yapıyorum.Bunlar peşimden koşmaya başlıyor. Neyse merdivenlerden indim yürüdüm biraz önümü kestiler. Polisiz falan diye bunlar benden birkaç yaş büyüklermiş.Yanlış birşey yapmasam da ister istemez gerginlik tavan yaptı hormonlar cirit atıyor titriyorum çatır çatır. Savunma ve açıklamaya başladım hemen şöyle psikolojik test yapıyorum kitaplarım var dedim. Galerimi ve sonaramamı görmek istediler gösterdim. Fotoğraf yada video filan yoktu zaten.aramalarda da kimseyi aramamıştım. Güvenliğe gidelim gelin orda konuşalım gibi yaklaşımda bulundum kabul etmediler. Şimdi ben hayatımda ilk kez böyle bir durum ile karşı karşıya kaldım.Sözel olarak belden aşşa hiçbir laf kullanmadım ima etmedim.Gerçekten rahatsız olsaydılar gülmezlerdi diye düşünüyorum. En sonunda bıraktılar ve oradan tüydüm. Bu gibi durumlar ile karışı karşıya kaldığımız zaman ne yapmak lazım. Tanıdığınız polis güvenlik asker varmı bizi kollayabilecek?

Ah dostum ah . Ne diye huylarına gidip geri çektin kendini .polis olsalar ne olacak keşke geri çekmeseydin kendini. Yanlış bir şeyde yapmamışsın.

Ah dostum ah . Ne diye huylarına gidip geri çektin kendini .polis olsalar ne olacak keşke geri çekmeseydin kendini. Yanlış bir şeyde yapmamışsın.
Böyle bir durum aklımın ucundan geçmiyordu. Onlar YouTube dan dolayı korkmuşlar zararsız olduğum aşikardı

xD kanka ben olsam topugu basardim benden hizli olcak degillerya

Bu ne sikimsonik olay lan,polisiz dediklerinde büyük ihtimal yalan söylediler.

Kimllik göstermeden polisiz dediklerine inandıysan hata 1 :)
Bende Vldamir Putin diye bir espri yapabilirdin bu 2 :D
Kendini kanıtlamak zorunda değildin bu 3
Ayrıca, istemiyorsanız yayınlamam sizleri bu 4

Seni içeri alma hakları felan yok yani, sonuçta bir suç işlemedin ki ?

Ulan varya nasıl yetiştiriliyoruz varya, korkular ile yetişmekten off off

Dostum heyecan yapmana gerek yoktu , herhangi bir suç işlemedin ki polis olduklarına hiçbir şey sormadan neden inandın?

Kimllik göstermeden polisiz dediklerine inandıysan hata 1 :)
Bende Vldamir Putin diye bir espri yapabilirdin bu 2 :D
Kendini kanıtlamak zorunda değildin bu 3
Ayrıca, istemiyorsanız yayınlamam sizleri bu 4

Seni içeri alma hakları felan yok yani, sonuçta bir suç işlemedin ki ?

Ulan varya nasıl yetiştiriliyoruz varya, korkular ile yetişmekten off off
Polislik okuyorlarmış mış düzeltiyorum

Seni yemişler amk asdasdasdasdasd

ee polis olsunlar neyle suçlayacaklar seni ??? piçlik yapmakla mı :D:D:D:D:D:

Kız sandalyeyi alabilirsiniz derken zaten sana yolu vermiş, daha işi bilmeden neden oyun oynuyorsunuz anlamıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8