Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Takipçileriniz Egonuzu Mu Tatmin Ediyor?

Gençler İnstagram kullanmayı tavsiye etmesem de ben de kullandığım için size bişeyden bahsetmek istedim.

Tanımadığınız kişilerin takipçi listenizde bulunması size hiçbir şey katmıyor. 1K, 2K takipçiniz olunca arşa ermiyorsunuz.

Şimdi sizden istediğim şu;

-Hesabınız herkese açıksa gizliye alın.

-Takipçilerinizde ve takip ettiklerinizde tanımadığınız kim varsa çıkartın ve ileriki zamanlarda da tanımadıklarınızı almayın hesabınıza.

Hem dışardan saçma görünüyorsunuz hem de size faydası olmayan tonla insan gereksizce bulunuyor.

Şahsen 600 takipçim varken şuan 160'a kadar indirebildim. Sıkıldıkça temizliyorum halen. Sadece gerekli insanlar etrafınızda olursa hayatınız da kalitelileşir.

Herkes gibi olmayın, bot basıp takipçi sayısıyla kendini tatmin eden eksik kişiliklerden farkınız olsun.

Instagramı gereğince kullanın diyorsun yani :)

Aslında hayatını bağlamadan günde yarım saat falan takılmak fena olmuyor ama kafaya koydum tamamen bırakıcam.

Zamanında Facebook denen illeti de aynı şekilde bırakmıştım, şuan İnstagramdan başka kullanmıyorum zaten onu da bırakırsam harika olur👌

Dersle ilgili sayfaları takip ediyorum
Sınavdan sonrada entrepeneur kankalarimi geri getiririm

Her şeyi avantajınız için kullanin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8