Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tam olarak başlık yok.

Selamlar beyler, yardımınızı gerektiren bir durum var, duygusal yönden beni paramparça eden ve kişisel hayatımı baya derinden etkileyen bir kız vardı, klasik sevdiğim-aşık olduğum. intikam falan almayı saçma buluyorum. Gereksiz şeyler bence, size sormak istediğim konu ise ben bu kızı baya seviyordum. Benim en yakın arkadaşımla sevgili olmadı ama bir konuşmaları geçti aralarında, ve olay olalı 2-3 ay oluyor. benim şuan yapmak istediğim hayatına girip onu tekrardan etkilemek. Ama bu sefer duygusuz olup sadece benim yaşadıklarımı yaşasın istiyorum.

Her şeyi boşver sadece kendi gelişimine odaklan hırslan. Bu duyguyu bende tattım intikamımı da aldım hatta.. ama gereksizmiş. Kendini geliştir, illa intikam dersen de şunu diyeyim senin yeni halini gördükten sonraki o sahne.. İnanılmaz..

Eski sevgilini etkilemenin en iyi olayı o seni 7 bilirken senin onun karşısına 10 olarak çıkmandır. Gelişimdir yani. Ve benim tavsiyem uzak durman gerektiği. Elinde patlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8