Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tanımadığınız kızları eve almayın !

Selamlar beyler uzun zamandır saha raporu yayınlamadım sebebi ise zırt pırt her gidip şu yolu sordum bunun numarasını aldım gibi basit şeyleri burada yazmama hiç gerek yok.Zaten her günüm saha gibi geçiyor.Arkadaşlarım kızlar gelecek ev lazım dedi .Evi düzenledik hazırladık güzel ortam kurduk fakat bilin bakalım ne eksik.Alkol ot mot sigara anlarsınız ya.Ben hiç birini kullanmıyorum kafası güzel olduğunundan dolayı kullandıklarını söylüyorlar.Benim eğlenmek hoş vakit geçirebilmek için onları kullanmama gerek YOK.Umarım gelecekte bu yazıma bakıp ne kadar safmışım derken sigaramı yakıp içeceğimden yudumlamıyorumdur..Neyse biraz da betalık yaptık sanırım.Kızları almak için arabayı kullandık.Ehliyet yok yeni yeni kullanıyorum daha acemilik var .Neyse park yerinden çıkarken arabanın tekine çarptım,diğer kızı aldıktan sonra arabanın vitesi bozuldu yolun ortasında kaldık.İndik itiyoruz gayet normal gelebilir fakat bilin bakalım nasıl haldeyiz?Malum Antalya hava sıcak olduğu için çıplak şekilde itiyoruz kızlarla beraber.Gülmekten ölüyoruz trafikteki diğer insanlar çaktırmadan bize bakıp gülüyor yakalıyoruz bak bak şuu işteee diye .Bu sefer onlar da yarılmaya başlıyor.Neyse arabayı çektik bir kenara bunlara dedik hadi siz gidin otunuzu çimeninizi alın gelin tamam dediler.Ama paramız eksik ULAN BEN YERMİYİM AMINAKOYYŞMN.Otlancak beta arıyor şeytanlar.Yolda giderken anlatıyorlardı zaten yaptıkları şeytanlıkları.Geçen şuraya gidecektim çocuğa söyledim ardından neyse otobüsle giderim falan ayağı yaptım dayanamadı bıraktı keriz falan dediler.Biraz tartıştıktan sonra para çıkarmayacağımızı anladılar ve uzaklaştılar.Biz çıplak bir şekilde eve koşuyoruz.Bunlar bir saate gelecek sözde.Şeytanlar bizden hızlı varmış neredesiniz diyorlar birde .Eve geldiler benim canım sıkkındı çünkü tipleri görseniz mideniz alt üst olur.Arkadaşları kırmamak adına kapımı açtım bende ayrıca az tecrübe kasmış olurum dedim,kızları görseniz yol değiştirirsiniz.Neyse evdeyiz müzik falan açık fakat muhabbet kurmuyorum,biraz cezalandırayım dedim.Daha sonra ehh başlıyoruz dedim kendi kendime.Güzel muhabbet döndürdük güldük eğlendik tarot falı baktım (pek iyi bilmiyorum öğretebilecek varsa iletişime geçebilir)şişe çevirmece falan oynadık bunlar baya mızıkçı korkak utangaç çıktılar.Bizim girmediğimiz şekil kalmadı popomu bile açtım şu yolda görsem yön değiştireceğim tipli insanlara .Neyse arkadaş dayanamadı yok mikicem falan ben bilerek kötü oyun oynadım ortamda .Köle muamelesi yaptım birazda.Daha sonra odama geçip birini çağırttırdım.Dedim mot istiyormusun eveeet dedi.Elimde ufak bir paket salladım ışığı açtı veee....

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8