Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tanışıyorum Fakat Devamını Getiremiyorum

Forumdaşlar merhaba
Danışmak istediğim bir konu var. Ben lise sona gidiyorum. Videolardan ve makalelerden sonra direk harekete koyuldum ; kantinde sıradayken, konferans salonunda, okulun duyuru panosunda kızlarla çat diye konuyla alakalı soru sorup güzelce isimlerimizi öğrenip, tokalaşıp ayaküstü muhabbet edip tanışıyorum ama daha sonrasında ne yapmalıyım bilmiyorum. Kızla konuşup muhabbeti ilerletmek istiyorum ama kızın sınıfına gidipte gel konuşalım desem absürt olur.

“Tanıştıktan sonra 2. Adımı nasıl atmalıyım?”

Geçen panoda tanıştığım kızla bi kaç gün yolda rastladım flörtöz bir biçimde konuştum ve numarasını aldım. Aldığım gün yazdım

+naber
-iyi
+napıyosun
-kahve içiyorum

Kızla whatsapptan konuşmamız bu kadar. Anlayacağınız üzere kız soruyu sormuyor. Bu tarz durumda benim aniden yükselen özgüvenimi pat diye parçalıyor.

bu konuda benim de sorunlarım var. Kitap okuyarak halledebilirsin dikkatini çeken konu olursa arka cebine koyarsın.. aşıırı Unutkanlığım olduğu için arka cebime koyduklarımı arka cebime koyduğumu bile unutuyorum. yardımlarınızı bekliyoruz

Cevap basit kizlara bahane ile yuruyorsunuz onlarda bahanenizi seziyor. Yil oldu 2000 bilmem kac artik oyun degisti kizlara bahane ilse set acmayin yok su kitabi okudun mu yok konferans salonunda hocanin anlattigi konuyu kiza sormak. Bakin niyeetinizi belli edin. "Kupeni begendim, bu arada ben ..." der elini uzatirsin. Gecen tren garinda bekledim tren rotar yapmis 45 dakika. Anons yapmadilar o yuzden haberim yoktu. Gittim kizin birine tren kac dakika sonra gelicek dedim kiz asilcagimi sandi sorumu bile iplemedi. Duzenli set acan biriyim. Kizin beden dilinide okudum. Bu bahaneye siginan ezik biri gibi dusunce edindim kafasinda. Eskiden di rutin , bahaneyle set acmak, sacma sapan hikayeler anlatmak. Simdi suanki oyunun mantigi basit acarken ufak bir iltifatla acarsin kiz niyetini anlar, kiz iltifati haketmedigi icin gucu kiza vermis oluruz sonra ufak bir negle acilista ettigimiz iltifati misliyle aliriz, zaten o negten sonra kiz bize yanasmaya baslar.

Nick-entry uyumu. Şaka şaka, bi mesajlaşma da ne kadar karşı tarafı sıkabilecek şey varsa kullanmışsın. Sırf konuşmak için konuşuyorsun, bir şey yazmadan önce 2-3 adım sonrasını düşünmen gerek. Kahve içiyorum dedikten sonra, yıllardır kullanılan olayı yazabilirsin '' hadi yaa birdaha ki sefer banada ısmarlarsın beraber içeriz '' dersin bitti gitti bu kadar basit. Kız hoşlanıyorsa sıcak karşılar, hoşlanmıyorsa soğuk yapar. Sen de duruma göre nextlersin bu kadar basit. Veya bu mesajlaşma olayların da kendine güvenmiyorsan real de devam et, ki mesajlaşma da kendine güvenmeyen real de nasıl devam etsin o ayrı konu.. See you.

O zaman sen kesin, white chocolate mocha içiyorsundur ;)
dedikten sonra, seni gözünde biraz büyütecek, o yukarıdaki şey yerine daha da şatafatlı bir şey yazarsan da olur.
Daha sonra ise devam edersin, bir kaç neg atabilirsin ;)

Nick-entry uyumu. Şaka şaka, bi mesajlaşma da ne kadar karşı tarafı sıkabilecek şey varsa kullanmışsın. Sırf konuşmak için konuşuyorsun, bir şey yazmadan önce 2-3 adım sonrasını düşünmen gerek. Kahve içiyorum dedikten sonra, yıllardır kullanılan olayı yazabilirsin '' hadi yaa birdaha ki sefer banada ısmarlarsın beraber içeriz '' dersin bitti gitti bu kadar basit. Kız hoşlanıyorsa sıcak karşılar, hoşlanmıyorsa soğuk yapar. Sen de duruma göre nextlersin bu kadar basit. Veya bu mesajlaşma olayların da kendine güvenmiyorsan real de devam et, ki mesajlaşma da kendine güvenmeyen real de nasıl devam etsin o ayrı konu.. See you.
Zaten kızın ilgisi olsa naber yazdığında iyiyim sen kahve içiyorum sen ne yapıyorsun yazar zaten

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8