Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tanışmak İstediğim Kızın Sevgilisi Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Diyelimki sokakta geziyorsunuz ve bankta yalnız başına oturan bir kız gördünüz. Kızla tanışmak için yanına gittiniz ve konuşmaya başladınız. Bir anda kızın sevgilisi geldi o zaman ne yapardınız?
Çıktı zaten zamanında :) sevgilisine "özgüvensiz biriyim insanlara merhaba diyorum" demen her zaman dayaktan kurtarır.

Güzel taktikmiş 😂
Hiçbir erkek seni dövme zahmetine girmez. Benim yanımda birisi sevgilime asılsa taşak geçer kızı yanıma çeker giderim. Set açtığımda bahsettiğin herşey başıma geldi. Set açtım evli çıktı "ben evliyim" dedi güldü ve reddetti. Birisine gittim baya tersledi ki kız haklıydı cinsel pazar değerim bok gibiydi. Set açtım buluşmalara gitti, evine davet etmeye çalışan abaza kadınlar oldu. İşin garip kısmı hep kendimden büyüklerle flört etmişim :)

Hiçbir erkek seni dövme zahmetine girmez. Benim yanımda birisi sevgilime asılsa taşak geçer kızı yanıma çeker giderim. Set açtığımda bahsettiğin herşey başıma geldi. Set açtım evli çıktı "ben evliyim" dedi güldü ve reddetti. Birisine gittim baya tersledi ki kız haklıydı cinsel pazar değerim bok gibiydi. Set açtım buluşmalara gitti, evine davet etmeye çalışan abaza kadınlar oldu. İşin garip kısmı hep kendimden büyüklerle flört etmişim :)
Bende dediğim gibi bu işlerde yeniyim kızlarla tanışmada hiçbir sıkıntım yok rahatlıkla tanışabiliyorum ama bazen sevgilisi çıkıcak diye bir gerginlik oluşuyor. O yüzden böyle bir konu açtım 😂

Bende dediğim gibi bu işlerde yeniyim kızlarla tanışmada hiçbir sıkıntım yok rahatlıkla tanışabiliyorum ama bazen sevgilisi çıkıcak diye bir gerginlik oluşuyor. O yüzden böyle bir konu açtım 😂
Birşey olmaz hazırcevapsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın. O aptal kuruntular bazen benim bile aklımdan geçiyor.

3 saniye kuralı güzel ama içsel oyununu yapılandırmışsan 3 saniyeye HER ZAMAN gerek yok.Sokakta gözüne takılan hb8'lik hatuna 3 saniye kuralını uygulayabilirsin ama şartlara göre.

Bu arada ben de seninle aynı durumdayım.Kızlarla tanışmakta hiç sıkıntı çekmem ama böyle durumlar çıkabilir karşına ve Türkiye gibi bir yerdesin.Kızın evine gidip kıza en ufak temas etmeyen bir arkadaşım,kızla evde olduğu sırada kızın babasının gelmesi üzerine sağlam dayak yedi dişleri döküldü.Üstüne üstlük babası mafya çıktı ve doğulu da aynı zamanda.Çocuğun epey olayları oldu.Yani demek istediğim kızın sevgilisi gelip diklenebilir isterse dövsün o yine mesele değil.Hiç dinlemeden öldürmeye oynayacak tiplerden de vardır bu ülkede ve bu düşük bir ihtimal bile olsa bir ihtimal ve küsüratlı bir ihtimal de değil.%2'lik pay veriyorum buna.

Gerçekten hoşuna giden bir kız olduğu zaman git bence.Etrafta çok kalabalık olmadığı zaman olur.Otobüste de set açarım mesela 1 hafta önce açmıştım zordur ama sevgilisi gelmez herhangi bir yerden, aynı zamanda etraftan bakanlar olacaktır ama merak etme kimsenin bir tarafı laf atmaya yemiyor bakanlardan.Kızın bağırma ihtimali var.Bu inanılmaz düşük ama tavrına da bağlı olarak oran artabilir veya azalabilir.Sapık gibi yaklaşmazsın zaten.Kafe gibi yerlerde ve gece kulüplerinde yanına gitmeyi düşündüğün, gözüne kestirdiğin hatunun yanına gitmeden önce 15 dakika gözlemle.Çünkü gözlemlerken sonradan sevgilisi gelen çok kız gördüm ve daha sonrasında iyi ki beklemişim dediğim oldu.Gece kulübündeyken yanlarına gidip direkt sorabilirsin de tek misiniz diye.Yani ihtimal bol.Ben de isterdim Amerika'da olup rahatça pick up yapmayı.Amerika'da olsaydım pick up adına çok daha rahat olurdum bu herkes için geçerli.Bu ülkede pick up yapabiliyorsak Avrupa ülkelerinde bu işi çok daha rahat götürürüz.Türkiye bu işin tam yeri olmasa da kesinlikle yapılmaz diye de bir şey yok.Sadece risk oranı Avrupa ülkelerine kıyasla çok fazla.

Cinsel pazar değeri derken ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8