• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Tatmin Olduğumuz Günlere...

Sosyal Kod

Üye
Lise koridorunda, gömleğinizi pantolonunuzdan dışarı çıkarmış, kravatınızı gevşetmiş halde, hoşlandığınız o kıza doğru yürüyorsunuz. İşte şimdi söyleme sırası diyorsunuz.
Belki arkanızda sizi gaza getirmeye çalışan, tembel ama vefalı arkadaşlarınız size umutla bakıyor.
Bilmiyorum. Güzel zamanlardı. Yaşadığımızı hissediyorduk.

İlk sevgili yaptığımız zaman, elini ilk tutmaya çalıştığımız zaman.

Kötü bir şey yapıp babamızın kızmasını beklediğimiz, ama aksine daha çok şefkat gösterdiği zaman.

Mahallede çift kale maç yaparken, yan mahalleden gelen çocuklarla kavgaya gittiğimiz anlar. O ilk yumruğu atacağını hissettiğin zaman. Çenene sağlam bir yumruk yediğin, hatta sırf o yumruktan dolayı 2 hafta boyunca sadece çorba içebildiğin zaman.

İddaa kuponu yaptığın, heyecanla maçları takip ettiğin zaman.

Aklına koyduğun bir şeyi yaptığın zaman.

Başarılı olduğun zaman.

Hoşlandığın kızın da senden hoşlandığını anladığın zaman.

Her şeyi siktir edip, en yapmamamız gereken şeyi yapmaya koyulduğumuz zaman.

Hepsinde yaşamayı hissediyorduk.

Ne değişti de yaşadığımızı hissedemez olduk? Az önce hayatımın en iyi sekslerinden birini yaptım. Çok boş geliyor. Eskisi gibi heyecanı kalmamaya başlıyor her şeyin.

Belki de çok para kazanırsam farklı hissederim diye düşünüyorum bazen çünkü elimde kalan tek düşünce bu. Ama bunun yanlış olduğunu da biliyorum.

Hepimiz bir şeyler deniyoruz. Kızlar konusunda başarılı olmak istiyoruz. Ama hangimiz o ilk günkü heyecanla kızlarla konuşuyor? Ben şuan setlere giderken, bar çıkışı gördüğüm kıza doğru ilerlerken, sadece boşluk hissediyorum.

Aynı senaryo, aynı kelimeler, aynı espriler, aynı kahkahalar, farklı yataklar.

Bir tek ben mi böyle boşlukta hissediyorum, yoksa yalnız değil miyim?

Belki geçicidir. Belki sadece depresyondayımdır. Ama şunu bilin istedim. Eğer kuralları biliyorsanız, başarılı olursunuz. Ama o heyecanınızı kaybederseniz, tatmin olmazsınız.

Tatmin olduğumuz günlere...