Tavsiye Alınır

Beyler şimdi bir tane kızı gibecem ama babasını falan tanıyorum biraz pskobat aq.Kızın bakire olduğunu biliyorum.Ama mastürbasyon bıraktıktan sonra beynim yankılanıyor resmen kız gib diye aq.Sizce bakireliğini bozimmi yoksa başıma bela olurmu başka bir şekildemi halledeyim?

Volta

Üye
Öncelikle çok dikkatli olmanı söyleyeyim dostum yaklaşık 4 ay önce sırf kondomsuz daha zevkli olduğu için hatunu hamile bırakıp 3 ay kadar hapis yatan bir arkadaşım var.
Bekaret bozmak sana yogun bir haz verebilir ama kendine hakim olamayacağını düşünüyorsan bulaşma derim tabi hatunun ağzını tutması da önemli :) namus davasına dönüşebilir

bol şans

Gerald

Üye
Başına bela olmaz,kızın anlatacak hali yok zaten.

Volta

Üye
Başına bela olmaz,kızın anlatacak hali yok zaten.
Dostum dişiler garip yaratıklardır kız arkadaşlarının arasında ilgi toplamak icin söyleyebilir.Yukarda anlattığım mevzuda tam olarak bu oldu ve erkeğin başı yandı

Kız 18'den küçükse yapma ilerde ağzını açar başına bela olur. Boş ver kendine hakim olmaya çalış. Babasının kulağını giderse olacakları bilemiyorum.

7pill

Üye
18den küçük bir kızı yapmıştım ama iyi ki bozmadım ve arkadan çaktım o yüzden arkadan yap sorun olmaz.önden yapacaksa bırak kendi bozsun

7pill

Üye
rahat ol bir kız çok önemli birşey olmadığı sürece bakireliği kimin bozduğunu söylemez.

Öncelikle çok dikkatli olmanı söyleyeyim dostum yaklaşık 4 ay önce sırf kondomsuz daha zevkli olduğu için hatunu hamile bırakıp 3 ay kadar hapis yatan bir arkadaşım var.
Bekaret bozmak sana yogun bir haz verebilir ama kendine hakim olamayacağını düşünüyorsan bulaşma derim tabi hatunun ağzını tutması da önemli :) namus davasına dönüşebilir

bol şans
doğru söylüyorsun benimde bir arkadaşa kız bu yüzden tecavüzden dava açtılar çocukları olunca acaba video çeksemmi diye düşünüyorum

Mobile app for XenForo 2 by Appify