Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tavsiye Verirseniz Sevinirim

Arkadaşlar bugun otobüste bizim okuldan bir kız vardı geçen sene de aynı sınıftaydık gayet güzel alımlı bir kız oluyor kendisi.

Bi 6 7 aydır otobüsle gidip geliyoruz ilk başlarda sıcak davrandı bana ama sonra soğuk yapmaya başladı. Ben de çok yakın bir zamanda ona karşı hissettiğim duygularımı kaybetmeye başladım bu alfalık yoluna girdikten sonra. Neyse bugün otobüse bindik selamlaştıktan sonra gene soğuk davranışlar ama hiç takmıyorum. Sonra kıza neg atmak istedim ama beceremedim galiba :)) Ojeleri tuhaf gelmişti gözüme.

B: Ojelerini koçtaş danmı aldın
K: Komik mi?
B:Yani ev boyasına benziyor biraz.
K: Komik mi?
B: Bence komik
K:İyi gül o zaman.

Daha sonra bu kadar sinirlenecek birşey yoktu bence dedim ama hiç istifimi bozmadım rahattım. Hatta bu 6 7 aydır yaşadıklarımdan sonra biraz intikam duygusunun da etkisiyle baya keyiflendim de diyebilirim :)

Eğer yanlışlarım varsa ya da tavsiye vermek isterseniz çok sevinirim. Görüşlerinizi bekliyorum.

Not: Cidden kötü espiri yaptım :D
Not2: Kız ciddi birisi yani bunu da dikkate alarak öneri sunabilirsiniz.

Ya bende kendim de tavsiye isteyen ve pek birşey bilmeyen biri olarak yorum yapacağım

Bence neg atma olayını aradaaki soğukluğu erittikten sonra yapmalıydım.Benim gözüme tek takılan hata bu.

Ya bende kendim de tavsiye isteyen ve pek birşey bilmeyen biri olarak yorum yapacağım

Bence neg atma olayını aradaaki soğukluğu erittikten sonra yapmalıydım.Benim gözüme tek takılan hata bu.
Bence de haklısın hocam düşündüm de şimdi aradaki soğukluğu nasıl eriteceğimi bilmiyorum :)

Kanka neg atmak için kullandığın cümle ne kadar aptalca olduğu bir köşede dursun hatalarınızı fazla kafaya takmayın çıkaracağınız dersi çıkarın sonra hayatınıza bakın hata yapmaktan da korkmayın hatta bile bile hataya düşmeye çalışın burada görüyorum yok şunu yapma şöyle olur gibisinden yazılar var siz gidin yapın o hatayı kendiniz anlayın korkmayın hatalardan. Tek bir kızın verdiği basit tepki seni buraya tavsiye istemeye itmiş fazla kafaya takmışsın demek. Senin bu olaydan çıkaracağın tek ders neg atmak için kendini fazla kasman rahat olsan sıçmazdın ama olsun devam :D

Kanka neg atmak için kullandığın cümle ne kadar aptalca olduğu bir köşede dursun hatalarınızı fazla kafaya takmayın çıkaracağınız dersi çıkarın sonra hayatınıza bakın hata yapmaktan da korkmayın hatta bile bile hataya düşmeye çalışın burada görüyorum yok şunu yapma şöyle olur gibisinden yazılar var siz gidin yapın o hatayı kendiniz anlayın korkmayın hatalardan. Tek bir kızın verdiği basit tepki seni buraya tavsiye istemeye itmiş fazla kafaya takmışsın demek. Senin bu olaydan çıkaracağın tek ders neg atmak için kendini fazla kasman rahat olsan sıçmazdın ama olsun devam :D
Aynen hocam artık neg atarken daha rahat olacağım hocam ama dediğim gibi biraz soğukluğu eritip yapsaydım daha iyi olabilirdi. Bakalım tecrübe kazanıyoruz :)

He birde eski yazılarına baktım yine aynı kız hakkında tavsiyeler istemişsin biraz oneitis sezdim sende.Bence bu kızı nextle ve tabak çevirmeye çalış. Tek bir hatuna odaklanman senin zamanını sömürmekten başka hiç bir işe yaramaz ama istersen devam et çabalamaya aradan 6 7 ay daha geçsin ve hiç bir şey kazanmadığını aksine zamanını ve enerjini boşa tükettiğini kendin gör.

He birde eski yazılarına baktım yine aynı kız hakkında tavsiyeler istemişsin biraz oneitis sezdim sende.Bence bu kızı nextle ve tabak çevirmeye çalış. Tek bir hatuna odaklanman senin zamanını sömürmekten başka hiç bir işe yaramaz ama istersen devam et çabalamaya aradan 6 7 ay daha geçsin ve hiç bir şey kazanmadığını aksine zamanını ve enerjini boşa tükettiğini kendin gör.
Hocam 2 3 ay sonra zaten hiç görüşmeyeceğiz ondan dolayı sıkıntı yok 6 7 ay olmaz. Tabak çevirmek mantıklı ama okulda o ortam yok maalesef. Oneitis konusunda da haklısın hocam buna savaş açsam iyi olacak.

Bu konuyu açmamın asıl nedeni tavsiye istemek çünkü 2 3 ay daha mecburiyetten dolayı kızı göreceğim ve bu 2 3 ayda tecrübe kazanıp ondan sonraki hayatımda daha iyi performans çıkartmak.

Bence kızın tipi neg atma tipi değilse.
Naber,napıon, yada elinde bişi varsa şunu tut dedikten sonra muhabbete başlamaya çalışsan daha mantıklı

Bence kızın tipi neg atma tipi değilse.
Naber,napıon, yada elinde bişi varsa şunu tut dedikten sonra muhabbete başlamaya çalışsan daha mantıklı
Yani ciddi bir kız neg atma tipi sayılır mı bilmiyorum ama bi dahakine soğukluğu eritsem iyi olacak

Yani ciddi bir kız neg atma tipi sayılır mı bilmiyorum ama bi dahakine soğukluğu eritsem iyi olacak

Şöyle bak kızların yüz tiplerinden bakışlarından duruşundan anlaşılır.
Bi kız çok ciddiyse belliyse gidip mal gibi ojesine, saçına laf atman dikkat dağıtmaz tam tersi kız için saçmalamış olursun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8