Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TCMA Ve Gelen Yorumlar

Şöyle bir girip bakim dedim ve gerçekten yorumları okurken utandım.Bir zamanlar nasıl bu kadar aptal olabilip bu hayal dünyasının içine girdiğime anlam veremiyorum.Şu yorumlara bakarmısınız bunlar sadece çok azı.TCMA yazıda ben mükemmelim asla ben olmadan birşey yapamassınız vb şeyler yazmış.Eğer farklı birşey söyleyen olursa haha amk betası amk kölesi gibi şeyler yazmışlar gerçekten güldüm.Ha birde altın vuruş olayı vardı dimi bir gün kalkcan herşeyin kusursuz olcak mq.Bu adam gerçekten bu olaylara hakim olabilir ama gerçek amacının insanlara yardım etmek olduğunu hiç sanmıyorum.Zaten bir yazısında 'istediğin kadar çalış çabala nlp öğren asla gerçek alfa olamıyacaksın ben olmadan, ben seni 3-4 günde gerçek alfa yapcam gibi birşey söylemişti.Neyse konuyu daha fazla uzatmıyorum sizi yorumlara bırakıyorum adamlar alfa beta diye kafayı bozmuş birader23214.pngaewrsa.png

Tcma adamın anlattığı bilgiler kaliteli şimdi yiğidi öldür hakkını yeme diye bir olay. Ama kitlesi dediğin gibi kavramlarla kafayı bozmuş ergen bir tayfa. Yazısı okunmalı mıdır? Elbetteki okunmalıdır ve hayatıa geçirilmelidir. Her kadının rol yapması şubu olayların gerçek olduğunda hem fikiriz. Çoğumuz onun yazısıyla bu yola başladı.
Alfa şubu diyoruz dediğimiz gibi onlar sadece bir kavram insanları sınıflandırma.
Lider, özgüvenli vb benzeri özellikleri barındıran bir erkek ister istemez hem kadınlar konusunda hemde gerçek hayatta başarılı oluyor buda su götürmez bir gerçek. Asıl olay alfa oldum beta oalrak kaldım diye ağlayıp gülmek değildir.
Hatta alfa oldum s*ktirin gidin diyen adamlar gördüm :D Alfalık olgusunu karıyla kızla yatmak, yakışıklı olmak, şöyle böyle olmak diye algılayanlar ise beni güldürmüştür. Kavramlara takılmak yerine kendimize bakalım. Geçmişimize göre iyiysek iyiyizdir, kötüysek kötüyüzdür. Kendinizi önceki günlerinizle kıyaslayın.
Biz kendimizi geliştirmekle mükellef bir canlıyız ve gelişmek zorundayız.
Birde kardeşlik olayı vardı o olay beni güldürmüştür. O olay hariç yazıdaki yazanlar doğrudur. Önemli olan her akımın iyi yanını alıp kötü yanını bırakmaktır.

Tcma zaten gotunden bosalan adamın yazısını kopyaladı.
Her seyi baslatan bu adamdır ve yaklasık 3 tane yazı dizisi var,onu okuyun tcma yerine.

TCMA okumadım sizce okumalı mıyım ? bana çok depresif geldi bazı yerleri çok saçma buldum

Bunun bide instasi vardı halen var _theycallmealpha_ 99 gönderiden oluşan ve bence bunu çok sık yapmadan daha iyi bçsy beni sıktı ve yarıda bıraktım ama bunlarda bakış açınızı değiştirmek mutluluğu yalnızca kendinize bağlamak diğer şeylerin haz ve eğlence için olduğu anlatılıyor bi bakin isterseniz

Bunun bide instasi vardı halen var _theycallmealpha_ 99 gönderiden oluşan ve bence bunu çok sık yapmadan daha iyi bçsy beni sıktı ve yarıda bıraktım ama bunlarda bakış açınızı değiştirmek mutluluğu yalnızca kendinize bağlamak diğer şeylerin haz ve eğlence için olduğu anlatılıyor bi bakin isterseniz
Dostum o salağı boşver o yazılar çalıntı googleye buraya gel çok şey kazanacaksın yaz onları yazan muczjjx bole bıseydi kullanıcı adı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8