Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tcma

Tcmayı okuyorum, bundan aylar önce okumaya başlamıştım ama saha ödevlerini atlıyordum başlıkta "ödevleri yağmayanlar vi halt alamayacak" yazıyordu nedendir bilinmez çok alınmıştım amk. Okumayı bırakmıştım yeniden başladım, kitabı bıraktığım sürece 2 kızla konuşmuştum. 5 dk sürmemişti ama konuşmuştum yine saha ödevine yine geldim 2 kızla daha konuştum 4 kız etti. 10 kıza edene kadar okumassam çok zaman geçeceğini düşünüyorum okumaya devam edeyimmi sizce? Beynim adamı ilahlaştırmış sanki amk. Normalde biri biri bana bir şey dese alınmam ama bir şey öğreten biri dese alınırım. Ondan galiba.

Dostum sahaya çık ve gördüğün her kızla konuş çabucak 10 kıza ulaşırsın.
En basit olarak '' Merhaba, nereye gidiyorsun '' diyerek aç. Ben böyle deniyorum, bazen daha güzel açılışlar geliyor aklıma onları deniyorum.

Dışarıya sırf bu ödevi yapmak için çıkıyorum, ama kız bulamıyorum. Hava aşırı sıcak olduğu için dışarda göremiyorum, ben 2 adım atınca leş gibi ter kokuyorum. Yoksa biterdi ödev

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8