Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tekrar dönüyorum! yeniden

Evet arkadaşlar bu forumu keşfettiğimde daha lise sondaydım böyle şeylerle uğraşalıda 11 i yeni bitiryodum yani lise hayatım yıkıkça geçtiğimi bilirsiniz..
Herneyse sınava hazırlanmaya vakit bulamıyoduk staj dolayısı ile arkadaşlar lise sağ salim bitti üniversitede pek iyi yerler kazanamadım ve tahminde edeceğiniz üzere,
neyse mezuna kalıp adamakıllı bi eğitim almak gerekiyordu (mühendislik istiyorum çünkü) 2 ay bi işe girdim bana katkıları:
dershane parasını çıkardım
biçok insan tanıdım günde onlarca insanla diyaloğa giriyosun kendini tanıtma fırsatın oluyo (restourant*)
iş ahlakını iş hayatını öğrenmiş oluyosun gelişim olmadan hiçbiyerde pozisyonununda yükselemeyeceğini canlı canlı deneyimliyosun
haftalık bahişişini daha fazla almak için yaptığın işe önem veriyosun vs vs
Tüm bunlar kendime olan inancı arttırdı artık ciddi anlamda kızları tanıyorum, o benim için uzak cinsi ince ayrıntısına kadar öğrenmiş oluyosun bu sana özgüven veriyor dostum
herneyse o süreç bitmişti artık önümde başka süreç var dershane 2 hafta önce başladı herkese yeniden merhaba arkadaşlar zaten sosyal medya pek kullanmıyorum günde bir iki defa buraya göz gezdiririm sınava hazırlanan rakiplerim varsada selamlar olsun

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar bu forumu keşfettiğimde daha lise sondaydım böyle şeylerle uğraşalıda 11 i yeni bitiryodum yani lise hayatım yıkıkça geçtiğimi bilirsiniz..
Herneyse sınava hazırlanmaya vakit bulamıyoduk staj dolayısı ile arkadaşlar lise sağ salim bitti üniversitede pek iyi yerler kazanamadım ve tahminde edeceğiniz üzere,
neyse mezuna kalıp adamakıllı bi eğitim almak igiryodu (mühendislik istiyorum çünkü) 2 ay bi işe girdim bana katkıları:
dershane parasını çıkardım
biçok insan tanıdım günde onlarca insanla diyaloğa giriyosun kendini tanıtma fırsatın oluyo (restourant*)
iş ahlakını iş hayatını öğrenmiş oluyosun gelişim olmadan hiçbiyerde pozisyonununda yükselemeyeceğini canlı canlı deneyimliyosun
haftalık bahişişini daha fazla almak için yaptığın işe önem veriyosun vs vs
Tüm bunlar kendime olan inancı arttırdı artık ciddi anlamda kızları tanıyorum, o benim için uzak cinsi ince ayrıntısına kadar öğrenmiş oluyosun bu sana özgüven veriyor dostum
herneyse o süreç bitmişti artık önümde başka süreç var dershane 2 hafta önce başladı herkese yeniden merhaba arkadaşlar zaten sosyal medya pek kullanmıyorum günde bir iki defa buraya göz gezdiririm sınava hazırlanan rakiplerim varsada selamlar olsun
11 im bu sene ben de, millet tenefüste bile test çözüyor bu nasıl bir savaştır anlamadım fatih sultan mehmet in torunları gibiler. Daha hiç bir işte çalışma tecrübem olmadı olmasını isterdim aslında, vücut çalışıp güç kazanmam lazım inşaat falan düşünüyorum ben yazın, kendi kendine yetebilmek güzel bir histir bence sende o hissi tadmışsın bende böyle bir tecrübe edinmek isterim.

Kolay gelsin sana, sınavında da başarılar.

millet tenefüste bile test çözüyor bu nasıl bir savaştır anlamadım
Dostum fen lisesindesin galiba öyle bir ortamda olduğun için değerini bil , ulan aklıma geldi sınıfta kitap açtığımda "ne oldu ö* ulan sınava 3 ay kaldı lan yenimi çalışıyon diyenelr oldu, ulan ö* hoca var diye çalışıyomuş gibi yapıyosun diyenler bile gördüm (genelde derslerimiz boş geçerdi ben kitap açardım telefondanda usanınca,o derece vasat bi sınıfız düşün ) sana tavsiyem dostum bu sene çalış bu sene benim gibi mezuna kalırsan pek iyi olmaz.
İnşaat dedinde vücut yapma ile inşaatin inan gram alakası yok bu işleri yakından bilen birisi olarak söylüyorum amelesin orda güzel kardeşim amele kendin gelişiminle biyere gelemediğin sürece A- ME -LE -SİN. neden bu sene sende onlar gibi çalışıp inşaat MÜHENDİSİ olmak varken ?
edit: Yazılım/Bilgisayar Mühenisliği

Son düzenleme:
Dostum fen lisesindesin galiba öyle bir ortamda olduğun için değerini bil , ulan aklıma geldi sınıfta kitap açtığımda "ne oldu ömer ulan sınava 3 ay kaldı lan yenimi çalışıyon diyenelr oldu, ulan ömer hoca var diye çalışıyomuş gibi yapıyosun diyenler bile gördüm (genelde derslerimiz boş geçerdi ben kitap açardım telefondanda usanınca,o derece vasat bi sınıfız düşün ) sana tavsiyem dostum bu sene çalış bu sene benim gibi mezuna kalırsan pek iyi olmaz.
İnşaat dedinde vücut yapma ile inşaatin inan gram alakası yok bu işleri yakından bilen birisi olarak söylüyorum amelesin orda güzel kardeşim amele kendin gelişiminle biyere gelemediğin sürece A- ME -LE -SİN. neden bu sene sende onlar gibi çalışıp inşaat MÜHENDİSİ olmak varken ?
edit: Yazılım/Bilgisayar Mühenisliği
İş tecrübem olsun istiyorum, amacım tecrübe edinmek. Bu seneye kadar fazla ciddiye almadım, bu sene de almazsam sevdiğim mesleğe ulaşmak için daha fazla çabalamam gerekir. Temelim sağlam, konuları kolay kavrayıp hemen başkasına anlatabilecek düzeyde öğreniyorum. Sanırıö çabuk öğrenme özelliği var bende. Düzenli olarak götürücem dersleri, öyle günde 8-10 saat çalışamam bir anda belki, ilk 1-2 saatten başlar alıştıkça arttırırım. İyi bir üniversite demek iyi bir yaşam demek Türkiye de. Yeteneğe göre eğitilmediğimizden işe alınırken de yeteneğe bakılmıyor, kpss en büyük örneği bunun mesela. Belli bir vaktini çalışmaya ayıran 1-2 sene, sırtını dayıyor devlete yan gel yat bir daha ne çabalıyor ne uğraşıyor. Ben bu mesleğe küçüklükten beri sempati duydum, duyarım. Belki acı çekicem biraz, ilk başlarda alışırken ders çalışmaya sonrasında durmam hedeflerime ulaşmak için.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8