Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Teori Sizi FuckMaster Yapmayacak!

Merhabalar Galya Halkı. Sıkça denk geldiğim ve fazlasıyla garip bir hatayı aktaracağım sizlere.

Arkadaşlar isterseniz Pick Up üzerine yazılmış milyonlarca makale okuyun ve milyarlarca cilt kitap ezberleyin. Sokağa çıktığınızda sadece saat sorarken bile kem küm ediyorsanız burada bir sorun var demektir. Yalnızca teori bilgi sizi hiçbir yere götürmez. Onları uygulayacak cesaretiniz,özgüveniniz,pratiğiniz yoksa ikili ve hatta grup ilişkilerinde isterseniz alının bok çuvalından başka bir şey olamazsınız. Şiirle ilgilenen bir arkadaşımı 3-4 kez ortama soktum. İçinde güzel ve ne istediğini bilen kadınların bulunduğu, connectorların bulunduğu güzel ortamlara. Arkadaşım şiir her kadını tavlar kafasında konuşulan her konuyu tercüme edecek şiirler diziyor ve mükemmel bir şekilde okuyordu. Fakat ortam dağıldığında geçmişim olan kızlar bana sen böyle sünepelerle gezmezdin dediler. Şiir ve teori kız tavlayacak olsaydı Attila İlhan ve Celal Şengör FuckMaster olurlardı. İyi forumlar

Bu olaylara ilk başladığımda çok çektim bundan. Sürekli yazı okuyordum. Hiçbir şeyi denemeden saatlerce okuduğumu biliyorum. Yazılar iyi güzel farkındalık katıyor ama uygulamayla harmanlamayınca o bilgiler uçup gidiyor.
Ben çareyi bir süre hiçbir şey okumadan birkaç hafta geçirmekte buldum. O arayı sıfırlanma dönemi saydım. Sonrasında yavaş yavaş okudum. Uygulamayı denedim. Çok daha etkili oldu. Zaten doğru olanı da bu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8