Testosteron arttıran şarkılar

Rammstein'in tüm şarkıları
Hangilerinden başlayayım diyorsan: Rosenrot, Ich tu Dir weht, Mein Hernz Brennt, Amour, Du Riechst so Gut, Führe Mich (bunu şimdi keşfettim güzelmiş :D)
Yalnız, 6 tane şarkı yazmışım ilk defa dinlemen için. Adamların tüm şarkıları gaz diye boşuna demedim yukarda. Elektro gitar riffleri fena gaza getiriyor. Solistin sesi de testosteron kokuyor.
ooo rammsteını duymak benı mutlu etti çok severim :)

Rammstein'in tüm şarkıları
Hangilerinden başlayayım diyorsan: Rosenrot, Ich tu Dir weht, Mein Hernz Brennt, Amour, Du Riechst so Gut, Führe Mich (bunu şimdi keşfettim güzelmiş :D)
Yalnız, 6 tane şarkı yazmışım ilk defa dinlemen için. Adamların tüm şarkıları gaz diye boşuna demedim yukarda. Elektro gitar riffleri fena gaza getiriyor. Solistin sesi de testosteron kokuyor.
Harbiden bayağı iyi şarkılar beğendim sağol.

Gaza getiren şarkıları kast ediyorsun sanırım. Yabancı şarkılar genelde gaza getiriyor. Gazapizm şarkıları gaza getiriyor. Şu son zamanlarda olanları kast etmiyorum. Eski şarkıları. Ayrıca yine rap olarak Velet dinleyebilirsin. Tankurt Manas dinleyebilirsin. Rota dinleyebilirsin ki son zamanlarda favorim Rota-Son Kez.
Pek yabancı müzik dinleyen biri değilim fakat Despacito'da gayet hoş.
Son kez duygusal bir parça melanko tarzında ben şahsen şaşırdım önermene admin bey jksdjdf bence dinlemeyin :D

İstediğin tarza bağlı,metal cephesinden ben ekleyim
Annihilator-Annihilator
Lich king-Combat Mosh
Slayer-War Ensemble
Pantera-Mouth of War