Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Testosteron Arttırma (Denendi onaylandı)

evet etkisi düşük
boşaldıktan sonra testo seviyesi bir hafta içinde 1.5 katına felan çıkıyor ama bu zararlı
çünkü aniden yükselip düşen testo seviyesi
sivilce yapar
depresyona sokar
öz saygı kaybı yaşatır
o yüzden el ile boşalmayın
partnerinize geçirin
rüyalanın ama onun dışında el ile boşalmak tamamen zararlı ki nofapcı arkadaşlar bu konuda daha iyi konular açmıştır elbet
Yıllardır Mastrübasyon yapan biri olarak söylüyorum
Ne Depresyona girdim
Ne Özsaygımı kaybettim
Ne Sivilce sorunu yaşadım

Biri çıkıp 31 çekmeyin sesiniz kalınlaşır diyor biri rahat olursunuz diyor biri testosteronunuz artar diyor biri özgüveniniz artar diyor.

Şimdi şunu sormam gerekiyor : Bunların kaynağı ne ? Çünkü ne zaman mastrübasyon olayını araştırmaya gitsem Hiçbir profesyonelin "Yapmayın" dediğini görmedim. Cidden bu konuda beni ikna edebilecek düzeyde bilimsel araştırma atan kimse olmadı.

Bence Senin yaşadığın durum tamamen psikolojik. Psikolojik olarak taşaklarının ağırlaştığını düşünüyorsun :)

Pua Cemiyetinden Joker ağabey bile gençlen arada sırada rahatlamak için mastrübasyon yaptığını ve hiçbir zararını görmediğini söylüyor.

Bırakın artık şu işin peşini bence :)

Yıllardır Mastrübasyon yapan biri olarak söylüyorum
Ne Depresyona girdim
Ne Özsaygımı kaybettim
Ne Sivilce sorunu yaşadım

Biri çıkıp 31 çekmeyin sesiniz kalınlaşır diyor biri rahat olursunuz diyor biri testosteronunuz artar diyor biri özgüveniniz artar diyor.

Şimdi şunu sormam gerekiyor : Bunların kaynağı ne ? Çünkü ne zaman mastrübasyon olayını araştırmaya gitsem Hiçbir profesyonelin "Yapmayın" dediğini görmedim. Cidden bu konuda beni ikna edebilecek düzeyde bilimsel araştırma atan kimse olmadı.

Bence Senin yaşadığın durum tamamen psikolojik. Psikolojik olarak taşaklarının ağırlaştığını düşünüyorsun :)

Pua Cemiyetinden Joker ağabey bile gençlen arada sırada rahatlamak için mastrübasyon yaptığını ve hiçbir zararını görmediğini söylüyor.

Bırakın artık şu işin peşini bence :)

Yap o zaman kardeşim seni etkilemiyor demek ki ne yapıyım ben amk

bende bu forumda kaç kere asılmanın beni etkilemediğini yazmıştım ama değişti işler nofap akımıyla hiç bi' alakam yok
ve ayrıca ciddi anlamda taşşaklar ağırlaştı bu konuda emin olabilirsin wjhdjwuskqo

Demek ki hayatında osbir çekmenin sende aldığı dopamin ve hormonal dengeyi yeniden sağlayabiliyorsun ki bu güzel birşey

Tebrikler!

Yap o zaman kardeşim seni etkilemiyor demek ki ne yapıyım ben amk

bende bu forumda kaç kere asılmanın beni etkilemediğini yazmıştım ama değişti işler nofap akımıyla hiç bi' alakam yok
ve ayrıca ciddi anlamda taşşaklar ağırlaştı bu konuda emin olabilirsin wjhdjwuskqo

Demek ki hayatında osbir çekmenin sende aldığı dopamin ve hormonal dengeyi yeniden sağlayabiliyorsun ki bu güzel birşey

Tebrikler!
Bana özel bir durum değil bu herkeste böyle.
İnsanlar psikolojik olarak buna inanıyor çünkü ellerini penislerine atmadıkları her günün pişmanlığını yaşamak istemiyorlar :)

Bir diğer ihtimal ise Kişisel gelişime başlayan bireyin No-Fap'ı da işin içine katması ve Kişisel gelişiminin sonuçlarını alırken , Mental olarak değişirken bunun No-Fap sayesinde olduğunu sanması.

No-Fap ı saçma görüpte yine de zarar gelmez diyerek deneyen tonla insan var. Psikolojik olarak bir etki bırakıcağına inanmıyorlar ve bu yüzden gerçekten bir etki bırakmıyor. Olay tamamen kafanda bitiyor

Denendi onaylandı derken testestoren seviyenizi ölçtürdünüz mü hocam?

1- fullbody antremanlar öyle kafaya göre yapılmaz. antreman programları kişiye özeldir.

2- testesterona arttırmak için sizi masturbasyona tetikleyen erotik videolar izlemek de saçmalıktır.

Göbeğinizi eritin testestron artışını hissedersiniz.

Dopamin ile kafayı bozmuşsun

Araştımalar 1
Araştırmalar 2
Araştırmalar 3
Watch it but don’t whack it

Neticede senin deneyimlerin herkesi bağlamaz
yani sen iki dans videosuna bakınca bu işlerde "Eski" olduğun için gidipte 2 posta atıp respetörlerini mahvetmiş olabilirsin.
saygı duyarım ama bu listede ki herşeyi uygulamak zorunda olmadığınız gibi irade farklarına göre uygulamakta kolay olmaz.

en son 2.5 hafta önce bir dans videosu izleyip antrenmana gitmiştim henüz herhangi bir video izlemedim ama ne mutsuzluk ne de depresyon var üzerimde

ayrıca dopamin ihtiyacınız bu kadar varsa hayatınızı bir gözden geçirmenizi öneririm.

edit 1
edit 2
ehh sonunda ota boka çamur atan insanlara tepkiler doğmaya başladı
artık iki yazı atıp allah oldum sanmasın kimse bu forumda

Bacak günlerini ihmal etmeyin. Ne kadar ağır bacak çalışırsanız o kadar fazla testo salgılarsınız

Her erkekte testo yuksektir bu yüzden penis oluşur erkek cinsiyeti oluşur, bazılarında normalinden daha fazla yüksektir sesleri daha tok daha iri yapılılardır ve dediklerini zaten testosu yüksek olan birisi yaparsa ağır hasar alabilir.kontrolsüzce yapmayın kendinizi analiz edin yada bir uzmana danışın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8