Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Thousand cock stare (döl kovası) nedir?

N.R

Selam beyler, foruma yeni katılan üyecanlarımız için The Redpill öğretisini sıfırdan anlatmaya karar verdim. Gerek ses kayıtlarıyla gerekse de yazılı ve görsel anlatımlar ile adeta bir şölen yapacağım :d.

510

Thousand cock stare (döl kovası) nedir?
Bu tabir genel olarak çok fazla erkek ile yatmış, vajinasını defalarca kullanmış kadınlar için kullanılır. Bunun ile herhangi bir problemim yok sizinde olmasın zira özgür bir dünyada yaşıyoruz kimsenin tercihlerini ve cinsel hayatını tartışamayız. Bu tip kadınlar gençliğini ve çekiciliğini değerli erkekler ile zevk yaşayarak geçirir, değerli erkekler bu tip kadınlar ile herhangi bir birliktelik yapmazlar zira bu tip kadınlar ile herhangi bir ilişki yaşanmayacağını gayet iyi bilirler.

Kadınımız güzelliği ve cinsel çekiciliği bitene kadar (genellikle 30 yaşında biter) bu duruma devam eder. Cinsel çekiciliği biten dişimiz daha fazla değerli erkekle yatamayacağını bilir ve yoluna çıkan ilk herifi kandırıp evlenme yoluna götürür. Bu tip kadınlar ile evlenen erkeklerin evliliği tatsız ve berbat bir biçimde geçer zira dişimiz bu erkek ile evlenirken herhangi bir çekicilik sıfatı yüzünden evlenmemiştir, evlenme sebebi tamamen yanlız kalmasından kaynaklıdır.

Öylesine karşıma çıkan ve izlediğim bir dizi olan s*x Education'da Otis ana karakterimizin annesini bu kılıfa koyabiliriz ki bu diziyi izleyip Otis'in annesini dikkate alırsanız bu dediklerimin tamamını yaptığını görebilirsiniz, düşman başına gelsin tabiri döl kovalarına uyabilecek bir kılıftır.

Yani 30 undan sonra beta bir erkeğe sarılıyorlar diyebilir miyiz

Beta meta adamlar evleniyor sonuçta. Ulan o kadar iğrençlikler gördüm, o kadar öğrenmemem gereken şeyleri öğrendim ki evlilik benim için çok uzak artık.

Diğer erkekler öyle mi? Hiçbir şeyin farkında olmadan evlenip mutlu mesut yaşıyorlar.

Şu forumun üye sayısı arttıkça ülkedeki bekar sayısı artacak. Üye sayısı arttıkça ülke nüfus artış hızı düşecek.

10 yıl sonra devlet mühür vuruyormuş siteye :p

Beta meta adamlar evleniyor sonuçta. Ulan o kadar iğrençlikler gördüm, o kadar öğrenmemem gereken şeyleri öğrendim ki evlilik benim için çok uzak artık.

Diğer erkekler öyle mi? Hiçbir şeyin farkında olmadan evlenip mutlu mesut yaşıyorlar.

Şu forumun üye sayısı arttıkça ülkedeki bekar sayısı artacak. Üye sayısı arttıkça ülke nüfus artış hızı düşecek.

10 yıl sonra devlet mühür vuruyormuş siteye :p

Yol kenarlarına asıyorlar böyle "evlenmeyin ulen -Alfaloji" diye :D

Yol kenarlarına asıyorlar böyle "evlenmeyin ulen -Alfaloji" diye :D
Arkadaşım muhtar adayı olacak afiş falan yaptırıyor. Birkaç tane biz mi yaptırsak afiş? Kalabalık bir caddeye asardık reklamın kötüsü olmaz demişler :D

• Beğen
Tepkiler: N.R
Harika fikir. Diyarbakır'da kalaşnikof cezalı set açtık çok riskli oldu. (@TheRipper )

Moderatör tarafında düzenlendi:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8