Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

tiksinme

Olayı gayet iyi özetlemişsin. Sen belki modern bir aileden geliyorsundur orasını bilemeyeceğim fakat ben İç Anadolu'da doğmuş büyümüş bir insanım. Benim ailemde kadın her şeye göz yummak zorundadır. Dövse de sövse de o kocadır. Sen aitliğini kocana bildirdiysen artık bitmiştir.

Ben dedemden de böyle gördüm babamdan da böyle gördüm. Tabi yeni nesil kızlarda benim düşünce tarzım ters tepiyor. Ben şahit olmadım ancak halalarımın anlattığına göre babam-yani abileri-kızdığında ona karşılık veremezlermiş. Babaannem hemen sus o senin abin tarzında uyarırmış. Demem o ki değerli yoldaşım, dedelerimizin alfa erkek olmasının başka bir sebebi ise, o zaman ki dişilerin yetiştirme tarzındandır.
Tam da anlatmak istediğim noktaya değinmişsin. Bravo, benim de dedelerim öyle yetişmiş insanlar sadece ailem biraz daha modern kalıyor onlara göre. Bazen babamın kendini heba ettiğini bile düşünüyorum annemle, bilirsin işte baba-oğul ilişkileri. Neyse çok detaya inmiyim, iyi forumlar ..

Tam da anlatmak istediğim noktaya değinmişsin. Bravo, benim de dedelerim öyle yetişmiş insanlar sadece ailem biraz daha modern kalıyor onlara göre. Bazen babamın kendini heba ettiğini bile düşünüyorum annemle, bilirsin işte baba-oğul ilişkileri. Neyse çok detaya inmiyim, iyi forumlar ..
Anladım. İyi forumlar dostum :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8