• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

tokat at ya da öp

alfaet

Üye
evet beyler dangalak bir youtuber var ve hep kızlar hakkında video çekiyor. yolda kız çevirip öptüm, dokundum, numara aldım diye video başlıkları var. peki kim bu youtuber mesut tv adam çok terbiyesiz beyler ve konuşması çok itici ve bu adam izmir' de taş gibi kızlara resmen hakaret ediyor ve kızlarda kibarlıktan gülüyor amk.

yani kızları fazla kötülemeyin bence. onlar dışarıdan çok utangaç ve savunmacı sonrasın da tirip falan atıyor bad boy istiyor. düşünüyorum da ilk başta her kız iyi çünkü sosyal medya da hep kadın kurbandır güçsüzdür algısı var. hatta çoğu kız asosyal.

. demek istediğim bir şey daha adam kızlara cinsel sorular soruyor kızlar da gülerek cevaplıyor. eğer yürüyen kızlara açılmak çok zorsa ve bir sebebiniz yoksa. tarihi sorun günlerden ne diyin ardından yürütebilirsiniiz diye düşünüyorum. ama şunu yapmayın saat sormak ya da şarjım bitmiş birisini arayabilirmiyim gibi şeyler söylemeyin çünkü cevap verdikten sonra gidecek....

bunu motivasyon bölümüne açtım çünkü adam çok ahlaksız ve çok saldırganca yaklaşıyor. yani adamca giderseniz sürekli sevgili bulabilirsiniz ve set açmak çok önemlidir derim ben. çünkü sevgilin ne kadar çoksa tecrüben de o kadar çoktur ve betaların sevgilisi yoktur düşüncesindeyim... ama bilgiyle birlikte bir alfaya utangaçlık ta gelebilir adam alfadır biliyordur ama sevgilisi yoksa ve kızlarla az görüşüyorsa alfa değildir gibi geliyor.

MerLin

Üye
Bokunu çıkarttınız şu set olaylarının her kafadan ses çıkıyor. Onu geçtim forum kendi kendine döngü yarattı, anlatılan konular tekrar açılıyor.
Son zamanlarda forumda biraz artış oldu sanırsam bu yüzden yeni arkadaşlar biraz atılgan oluyor.

alfaet

Üye
evet gereksiz olmuş bende şimdi farkına vardım. ama adam iyi bir şekilde kızlarla tanışmıyor çok zorluyor ve saçma hareketler yapıyor. yani adam set açıyor ve hiç çabalamadan normal bir şekilde açıyor. hiç düşünmüyor ve yolda ki insanları bile rahatsız ediyor. set örneği diye düşünüyorum ve bu adamın set açış şekli ve umursamazlığı sizi gaza getiriceğini düşünüyorum

alfaet

Üye
ayrıca adam çok özgüvenli olduğu için bence alfa denilebilir evet adam p*ç ve zorba ama alfa olan kişi bu değilmidir ?

ezik erkekler de ancak hayalinde kurar ve yaklaşmaz.p*ç erkek sinirlendirir şaka yapar ve sonunda bir iyilik yaparak yaptığı tüm piçliklerin üstünü kapatır.

bu arada her şeyin set olduğunu düşünüyorum çünkü birisiyle sürekli aynı ortamda kalınca zaten sevgili gözüyle bakmıyorsun ya da sana o gözle bakılmıyor. yani frendzone giriyorsunuz. ama set açarken her zaman sevgili olma şansınız vardır. ayrıca tabak bulursun, ortamın olur vs. tabak sayesinde de rekabet yaratırsın diye düşünüyorum....

alfaet

Üye
Mesut TV mi akdskckakckals napıyorsunuz amk.Burası Pick Up Artist yetiştiriyor kendinize gelin aq
pick upartis gibi şeylerle alakalı değil mi, mesut tv nin yaptığı. adam çok itici ve çok aptalca ve korkutucu bir şekilde davranıyor. ama kızlar gülerek karşılık veriyor ve kız öpmek gibi videolarda başarılı birisi. adamı övmüyorum zaten motivasyon amaçlı yazdım, bu keko ya bile evet diyerek gülen kızlar varsa size de evet derler ve tanışmak istediğinniz için size ters yanıt vermezler.