• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

tokat at ya da öp

MerLin

Üye
ayrıca adam çok özgüvenli olduğu için bence alfa denilebilir evet adam p*ç ve zorba ama alfa olan kişi bu değilmidir ?

ezik erkekler de ancak hayalinde kurar ve yaklaşmaz.p*ç erkek sinirlendirir şaka yapar ve sonunda bir iyilik yaparak yaptığı tüm piçliklerin üstünü kapatır.

bu arada her şeyin set olduğunu düşünüyorum çünkü birisiyle sürekli aynı ortamda kalınca zaten sevgili gözüyle bakmıyorsun ya da sana o gözle bakılmıyor. yani frendzone giriyorsunuz. ama set açarken her zaman sevgili olma şansınız vardır. ayrıca tabak bulursun, ortamın olur vs. tabak sayesinde de rekabet yaratırsın diye düşünüyorum....
Düşünmüyorsun sen papağansın tekrarlıyorsun.... Yapma lütfen doğrusunu söyleyelim. Kim alfa kim değil bundan bizene ama eğer ki mesut tv alfa diyorsan sana büyük bir HAYIR derim. Adam ayıdan farklı değil. alfa kelimesini çok fazla önemsiyorsunuz p*ç ve zorbalık alfalık değildir özgüven sahibi bir insan alfa değildir. Alfa biligli kültürlü kendisinden emin ne yaptığını bilen hayatından mutlu kararlı bunları diyebiliriz. Bir Türk ailesine bak baba her ne kadar barzoda olsa bulundu yerde alfadır ama oğlu bilim adamıdır atomu parçalamıştır. Ya çok değişken bazı şeyler. Biraz fazla takıyorsunuz bu konuları. Gittikçe bu konuların öğrenilmemesi gerektiğini düşünmeye başladım sanırsam 14 yaşında bir kardeşimizsin ve okuduğun yazıları kafanda ezberleyip tekrarlıyorsun yapma lütfen. Kendini geliştirmene bak her artistide alfa diye başının ucuna koyma. Çok takıyorsunuz be şu karı kız işlerini setinizide alfa tanımlarınızında......

brendon

Üye
Alfa olmanın kadınlarla ilgisi yok dostum hayattaki başarını kadınlarla ilişkilerine dayatan adam boş adamdır ben 4 5 kezbanla s*x yapsam alfa mı oluyorum tam tersi kalitesiz ilişki yaşıyorum.kaliteli hayat yaşa güzel dostlar edin ülkeler gez kaliteli kadın bul kaliteli yaşa sürece bak sonuca değil.

alfaet

Üye
Alfa olmanın kadınlarla ilgisi yok dostum hayattaki başarını kadınlarla ilişkilerine dayatan adam boş adamdır ben 4 5 kezbanla s*x yapsam alfa mı oluyorum tam tersi kalitesiz ilişki yaşıyorum.kaliteli hayat yaşa güzel dostlar edin ülkeler gez kaliteli kadın bul kaliteli yaşa sürece bak sonuca değil.
kız arkadaşın bir piçin altındayken ve sen o kızın hayalini kurarken ve salakça romantik şeyler yapmak ve oturduğunuz her yerde hesap ödemek alfalık mıdır ?
p*ç ne hesap öder ne de hisleri vardır diye düşünüyorum.... ama ben mesut tv gibi şeylere alfa demiyorum sadece beta değil yani adam ezik değil.

evet alfalığın kadınlarla ilgisi var. çünkü kadına değer veren birisi eziktir. ve kızın yanında heyecanlanır. bu davranışa sahip olan kişide sizi bir süre sonra kötülemeye başlar çünkü aşağılık kompleksi vardır.

alfa bakış açıma bir örnek:

Son düzenleme:

FromendD

Üye
kız arkadaşın bir piçin altındayken ve sen o kızın hayalini kurarken ve salakça romantik şeyler yapmak ve oturduğunuz her yerde hesap ödemek alfalık mıdır ?
p*ç ne hesap öder ne de hisleri vardır diye düşünüyorum.... ama ben mesut tv gibi şeylere alfa demiyorum sadece beta değil yani adam ezik değil.

evet alfalığın kadınlarla ilgisi var. çünkü kadına değer veren birisi eziktir. ve kızın yanında heyecanlanır. bu davranışa sahip olan kişide sizi bir süre sonra kötülemeye başlar çünkü aşağılık kompleksi vardır.

alfa bakış açıma bir örnek:
Alfalık ile kadınların alakası yok ama kadınlar alfaları sever orası gerçek. Kadınlara karşı beta gibi davranıp alfa olunabilir daha önce çok söylemiştim ama Atatürk örnek verilebilir. Bu adamlara alfa değil pua denilir genelde.