• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Toksik Negatiflik

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
152
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Bazı insanlar gerçekten tam böyleler. Her şeyde olumsuz negatif enerjisini bulaştırır her şeyi olumsuzlar. Asla eğlenmezler ve hep stresli davranırlar. Zamanla bu negatiflik size de işlemeye başlar. Bu tip insanlar çok güçsüzlerdir ve bir şeyin olmayacağı konusunda hep emin davranırlar. Enerji vampirleri de diyebilirsiniz bunlara. Siz ne kadar eğlenceli ve enerjik olursanız olun;bir süre sonra enerjinizi sömürmeye başlarlar. İşin kötü yanı, yeterince maruz kalırsanız sizi de bu batağa çekerler;siz de hayatınıza sürekli negatif insanlar alırsınız,buna dikkat etmekte fayda var.

Bu tip insanları asla hayatınızda tutmayın. Bir erkeğin şikayet edip ağlama hakkı yoktur. Bir yolunu bulmak zorunda. Bulamazsa kaybeder.
Negatiflik, duygusal zayıflığın da göstergesidir.
Gerçeği kaldıramayacak kadar zayıfsa bir insan tabi ki negatif olacaktır. Kendimize ve gerçeklere kucak açmalı;onları kabul etmeliyiz.

Güç,her şeye rağmen gülümsemek ve ne yapacağını bilmektir.
Her ne koşulda olursan ol özündeki gücü bildiğinde üstesinden gelmenin yolunu da bulacaksın.

Erkeğin sahip olması gereken özelliklere sahip olduğunda negatiflik yok olup gider...

A presto amici!
 

Negan

Üye
Katılım
14 Mart 2019
Mesajlar
161
Yaş
19
Şehir
Konya
Katılıyorum, Negatif enerji yayan insanlardan uzak durun.
 
Üst