Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Trance Müzik Manipülasyonu

Selam beyler, uzun bir aradan sonra annelerinizin "bu çocukla arkadaş olma" dediği adam geri döndü :D

Şaka bir yana, bugün size özellikle geceleri kullandığım ve after-date olduğunuz bir kızla sexting öncesi durumda olduğunuzda çok işe yarayabilecek bir manipülasyon stili göstereceğim. Bunu normal night-game için de uyarlayabilirsiniz aslında.

Öncelikle bu manipülasyon tahmin yeteneği yüksek olan arkadaşlarda işe yarayacaktır. Sezileri kuvvetli olan kişiler uygularsa daha iyi ve kalıcı etki bırakır. Bakın tekrar ediyorum, kalıcı. O yüzden hiç bir mesuliyet kabul etmiyorum. "Bugün konuşurum yarın adını unuturum" dediğiniz kızın psikolojisinde yara bırakacak belki de. O yüzden sorumlu bir şekilde ve gerçekten karşı tarafın da bunu istediğine emin olduğunda yapın bunu.

Hadi konumuza geçelim. Trance nedir?

"Trance Müzik 1990'lı yıllarda oluşmuş bir müzik türüdür. Parçalar 128-150 BPM arasında değişen sesler ve synthesizer gibi aletler kullanılarak yapılır. Trance müzik, elektronik müzik, ambient müzik ve house müzik kombinasyonlarından oluşur." -Vikipedi

Örneklendirelim;

Gördüğünüz üzere, psikolojik olarak etki ederek tatmin ve adrenalini okşayan türden şeyler. Genelde ecnebilerin hapçı kesimi çok sever, Tiesto abimizin videoyu analiz ederseniz görürsünüz zaten.

Otellerde dj olarak çalışan bir arkadaşa Armin Van Buuren'mi yoksa sen mi? diye bir soru sormuştum. Amacım takılmaktı aslında, fakat cevabı kuşkusuz ve özgüvenli bir biçimde ben olunca hayrete düşmüştüm.

-Haydaa, oğlum adam binlerce kişiyi eğlendiriyor sen ise şurada 50-60 Rus dans ettiriyorsun, egoist olma bu kadar.

+Ama kendin söyledin, onlar eğlenmeye gidiyor. Adamın müziğini dinlemeye. Ben ise insanları gözlemleyerek karar veriyorum listeme.

İşe o an sevgili dostlarım, Zeus kafama en sağlam yıldırımını yolladı ve kendime geldim. İnsanları hoşnut bırakmanın en güzel yolu, onların ne istediğini bulabilmekte gizlidir.

Mesela beyler, babası onu henüz bebek iken terk etmiş bir kızla takılırken siz ona saygı duyup "sevgilisi" gibi davranırsanız %99 1-2 haftaya biter ilişkiniz.

Onun ihtiyacı ne? Baba. Ona karışan, sahip çıkan, koruyan ve de en önemlisi bunları yaparken karizmasından kaybetmeyen, silik "oyumu merkez partiye atarım, etliye sütlüye bulaşmam suburban dad" tipi çizmeyen güçlü erkek.

Kız taşak kokusu istiyor. Yapı marketine giden, ona sahip çıkan, bir-iki güzel hikayesi olan ve de ileride harbi bir baba olabilecek donör.

Peki bağlama aşaması?

Şimdi bu örnek üzerinden tipik bir bağlama yapalım.

Trygve; HB'si 7.5-8 olan, piercingli, çilli, kısa saçlı, göbek dekoltesi veren ve küçük memeli tipik bir sol-daddy issues kız olan Cansu (tam daddy issues kız ismidir ha.) ile konuşmaktadır. Kız yeni yeni tanıştığı Trygve'in piyanist olduğunu, balık tutmaktan hoşlandığını, intihar eden yazarları okuduğunu ve arada sırada yemek yapmaktan hoşlandığını bilmektedir. Trygve, bu kızla nasıl ilişkisini sağlamlaştırıp "new" profilinden "fuckable" profiline geçer?

Trygve kızla minik bir edebi konuşma yapar. Hemingway'den minik bir alıntı yapar. Gece olmaktadır, ikili mütevazi bir pubda (Newcastle favorilerimden biridir.) uslu uslu şarap yudumlamakta ve yemek yemektedir. Ortaya deniz mahsülleri salatası gelir. Trygve hafifçe serçe parmağını büker ve kıza bunu bir köpekbalığı saldırısında kaybettiğini söyler. İkili gülüşür, kız merakla denizle ilgilenip ilgilenmediğini sorar. Trygve pası görür ve kendi yemeğini kendi yapmaktan hoşlandığını, acizleşen dünyada ayakları üstünde durmaktan gurur duyduğunu söyler.

Gerisi sizin hayal gücünüzde ;)

Peki bu Trygve ne yaptı?

Resim-Anlatı Bağlama: (Deniz mahsülleri salatası varken denizden laf açmak, gece vakti çakırkeyif iken "pussy becomes wet" türü bir alıntı yapmak.)
Gösteri: (Kız aciz ve baskın karakterlerden hoşlanıyor. Bunu da görmek için orta açtı, voleyi çaktı gol oldu)

Kızın kilit noktalarını gözlemle, ona antikor oluştur ve etkile. Bırak altlı üstlü sulansın.

Saygı ve sevgilerimle- Trygve.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8