• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Trend olan saçma müzikler

BarisD

Üye
Katılım
15 Haziran 2018
Mesajlar
282
Şehir
Kayseri
Merhaba Beyler,
Normalde youtube kullanan, ordaki şarkıları dinleyen birisi değilim, yabancı müzik türünü seviyorum çünkü ana dilim değil sonuçta ve sözlerini anlamaya çalışmıyorum veya anlamıyorum. Youtube u açtım az önce ne var ne yok bi bakıp dalga geçerim trend olan müziklerle diye. Sürekli "bileklerime kadar acıyo, kal ya da git, yak, sürgün gibi çekmediğim kalmadı senden" gibi insanları sürekli depresif ve dertli bir ruh haline sokuyor.

Anlamıyorum milyonlarca insan neden böyle şeyleri dinleyip kendi kendilerinin enerjilerini, modlarını, ruh hallerini düşürüp çıkmaz bir saçma ruh haline sokuyorlar?
Saçma, sürekli negatif telkinleyen şeyleri dinlemekten ne anlıyor milyonlarca insan anlamıyorum. Siz anlıyorsanız niye böyle saçma, depresif ve dertli ruh haline sokan şeykeri insanların müzik diye dinlediklerini yazın bende öğreniyim. Bana çok saçma geliyor neden kendimi sürekli negatif telkinliyim ki bileklerime kadar acıyor diye :D
 

osmanaltun

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
34
Yaş
18
Şehir
Tunceli
Haklısın. Bende böyle aptalları anlamıyorum. Ben müziğin genelde anlamına değil kalıbına ritmine bakıyorum. Eğer ritmini sevmezsem anlamı kalmıyir benim için. Seversemde anlamı az da olsa merak ediyor insan
 
Üst