Film Önerisi Triangle-Şeytan Üçgeni

lan ben bu filmi çocukken tv8de izlemiştim,adını hiç unutmuyorum "okyanusta av"dı.Yıllardır arar dururum fotoya bakınca hatırladım :D

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Film ve Diziler Kategorisinin Kuralları;
  1. Film ve Dizi önerilerinizi liste halinde yapmayınız.
  2. Her Film ve Dizi için ayrı başlık açınız.
  3. Önereceğiniz Film ve Dizinin hakkında hatırı sayılır uzunlukta bilgi vermelisiniz. Genel hatlarıyla başrol oyuncuları kimler, neden izlemeliyiz, bize ne faydası olur, kimler izlemeli, karakter analizleri gibi bilgiler vermek zorunludur.
  4. Link vermek şuan için yasaktır özel mesaj yoluyla isteyenler link alabilirler.
  5. İzlemek için Dizi veya Film arıyorsanız ne tarz aradığınızı, benzer dizileri, benzer filmleri, karakterlerle ilgili çeşitli bilgileri vermek zorunludur.
  6. Gereksiz paylaşım yapmak yasaktır, aynı konu birden fazla açılamaz bu yüzden daha önce paylaşılıp paylaşılmadığına bakınız.

Film ve Diziler Kategorisinin Kuralları;
  1. Film ve Dizi önerilerinizi liste halinde yapmayınız.
  2. Her Film ve Dizi için ayrı başlık açınız.
  3. Önereceğiniz Film ve Dizinin hakkında hatırı sayılır uzunlukta bilgi vermelisiniz. Genel hatlarıyla başrol oyuncuları kimler, neden izlemeliyiz, bize ne faydası olur, kimler izlemeli, karakter analizleri gibi bilgiler vermek zorunludur.
  4. Link vermek şuan için yasaktır özel mesaj yoluyla isteyenler link alabilirler.
  5. İzlemek için Dizi veya Film arıyorsanız ne tarz aradığınızı, benzer dizileri, benzer filmleri, karakterlerle ilgili çeşitli bilgileri vermek zorunludur.
  6. Gereksiz paylaşım yapmak yasaktır, aynı konu birden fazla açılamaz bu yüzden daha önce paylaşılıp paylaşılmadığına bakınız.
Kuralları biliyorum sadece aklıma pek birşey gelmedi ve filmin konusunu yazarsam zaten bütün filmi anlatmış gibi olacaktım izleyerek görmelerini istedim