Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tuhaf Bir Durum

Merhaba arkadaşlar.Bu gece telefonda yaşadığım bir olaydan bahsetmek istiyorum sizlere.Connected diye bir uygulama var belki bilirsiniz.Fotografın ıgördüğün kişiye mesaj atarrsın konuşursun ama bunu yaparken anonimsindir,Karşıdak kişi senin kim olduğunu,sen profilinin linkini onunla paylaşmadığın sürece bilemez. .Ben de öylesine kullanıyorum oradaki kızlarla dalga geçmek için(Cidden oradaki kızlardan bir cacık olmaz.)Daha sonra oraya profil fotoğrafım üzerinden birisi mesaj yazdı ve profilde okuduğum kitap üzerine birşeyler sordu ve 1 saatlik muhabbet başladı .Kızla son derece seviyeli bir şekilde muhabbet etmeye başladık ki bu böyle bir uygulamada çok şaşırtıcı.Öyle ki kız imla kuralları ve noktalama işaretlerine dikkat ediyordu,ben de düzgün yazmaya başladım .Etkilensin diye kadına şiddetten bile bahsedip bilinçaltına oynuyordum.Cidden mesajlaşırken dedim bu kızın her şeyini öğrenicem.Uygulamada bana mesaj atan kişi anonim olarak göründüğü için bilgiyi onun vermesi lazımdı.İşte adı ,soyadı,nerde yaşadığı;instagramı,telefon numarası...Ama ilk defa kendi limitlerimi seviyeli bir şekilde zorladım .Mükemmele yakın bir mesajlaşma taktiği uyguladım desem yeridir.İsteyen olursa görüntülerini bile atarım.Her neyse sonra işte kızı fotoğrafını atmaya ikna ettim,fotoğrafı attı ,kapalı olduğunu görünce bir pişmanlık yaşadım gerçekten.Güzel ya da çirkin omasının bir etkisi yok.Kapalı kızlara hiç o şekilde bakamadığımdan 1 saat boyunca mesajlaştığıma pişman oldum.Bu durum hep böyle gidiyor.Kapalı kızlara karşı hiç böyle şeyler yapmıyorum.Nedense aklımın ucundan geçmiyor.Merak ettiğim konu da şu ki sizde de böyle tuhaf bir durum oluyor mu?Ben bunu cidden merak ediyorum??

Kapali olup olmamasina degil de yaptigin konusmanin ise yaradigina bak , sonucta karsidaki bi kiz ,ne yaptiysan artik tecrube olmus olur sana

Kapalılara karşı benim de bilinçsizce mesafe koyma isteğim var nedendir bilinmez

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8