Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tüm Bilinçaltını (!) Açığa Çıkartan Test

Merhabalar
Öncelikle, bu yazıyı ve konuyu ekşi sözlük'te gördüm ve hoşuma gittiği için buraya bırakmak istiyorum.

Bu testin tabi ki tüm bilinçaltı ile ilgili olduğunu düşünmüyorum ama başlığı açan yazar böyle açmış. Bence, eğlenmek için güzel bir yol ve birkaç güne bir-iki kızda denemeyi düşünüyorum. Sonuçlarını yazarım daha sonra.

Ayrıca, benim bu işe KINO katma planım var. Zekanızı kullanırsanız bu tür oyunlara KINO katmak çok basit ve eğlenceli mesela meşhur Küp Oyunu'na KINO katmıştım, dileyen olursa onu da yazarım.

İçerik ise şöyle

"
gozler kapali...
en sevdiğiniz hayvan? ve neden sevdiğinize dair 3 özelliği.... ve en sevdiğiniz ikinci hayvan ayni şekilde 3 özelliği...
söylediklerimi kafanızda canlandırıyorsunuz. yanınızdaki birine okutup uygulanması daha iyi sonuçlar verir.

1. kapkaranlık bir yolda ilerliyorsun. sadece yol ve karanlık. ağaç vb. yok. sadece yol ve karanlık.

2. gidiyorsun. yürümeye devam et. beyaz bir kapı gördün.
a. kapıya girdin mi ne yaptın ? araladın mı? ne gördün girince veya aralayınca ?
( kapıyı gösterin ve sonra sadece ne yapacağını sorun).

3. devam aynı yoldan yürüyorsun. kırmızı bir kapı gördun.... açtın mi araladin mi içerisi nasildi vbvb.

4. yürümeye devam ediyorsun.. siyah bir kapı gördün. girer misin girmez misin ne yaptın ne ettin girdiysen ne gördün ?

5. kapkaranlık yolda yürümeye devam.. bir ev çıktı karşına. giriyorsun eve. karanlık bir ev, loş sayılır. yerde cam kırıkları var. ( bekleyin okumayin düşünsün biraz). devam et yoluna..... camları ne şekilde geçtin ?

6. evin içindesin. bir merdivenle mahzene indin. bir sandık gördün. sandığı açtın.
a. nasıl bir sandıktı ? büyüklüğü neydi?
b. içini açtığınızda içinde ne vardı ???

gelelim sonuçlara. dikkat.. hemen okumayın dikkat....

--- spoiler ---

beyaz kapı: evliliğe bakış açınız. kırmızı kapı: cinselliğe bakış açınız. siyah kapı: ölüme bakış açınız. sandığın büyüklüğü: egonuzun büyüklüğü. sandığın içinden çıkanlar: egonuzun kaynağı. en sevdiğiniz ilk hayvan: kendinizi yorumlama tarziniz. ikinci sevdiğiniz hayvan: sevgiliniz olmasını istediğiniz kişideki özellikler. camlar: hatalariniz. camlara karşı ne yaptığınız: hatalarınıza karşı tutumunuz."

Ne düşünüyorsunuz?
Siz de kendinizde veya kızlarda aldığınız sonuçları yazarsanız iyi olur ve bi soru sormak istiyorum.
Sizce sorular ile bağlantılı olduğu iddia edilen şeyler doğru mu?

Benim sonuçlarım :
En sevdiğim hayvan, Aslan
1-)Güçlü, dominant
2-)Karizmatik, alfa duruşlu
3-)Rahat, umursamaz
En sevdiğim ikinci hayvan : Kaplan
1-) Çekici, seksi
2-)Karizmatik
3-)Farklı gibi, diğerlerine benzemiyor

Beyaz kapıyı açtım ve içerisi nurla doluydu. Klasik cennet tabirleri gibi ama girmedim.
Kırmızı kapıyı açtım ama içerisi eğlence mekanı gibiydi
Siyah kapıyı açtım ve içerisi karanlıktı, girmedim.
Cam kırıklarını görmezden geldim.
Sandık büyük ve gösterişliydi içerisinde ise birsürü altın vardı

Son düzenleme:
Beyaz kapı açtığımda harem vardı
Kırmızı açtığımda ise lüks arababalar ve eğlenceli şeyler
Siyah kapı Her türlü uyuşturucu alkol sigara
Camların üstüne bastım
Sandık orta boydu ve içinde para vardı gerçekten hoşuma giden bir testti dostum denicem bunu

ben herhalde normal bir insan değilim, en sevdiğim hayvan diye bir şey yok bende, en sevdiğin ülke,insan,meslek, en sevdiğin şey...... bunların hiçbirisi bende yok :D ben bu testin dışında kalıyorum, dolayısıyla bilinçaltım açığa çıkmaz ;) :d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8