Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Tüm bunlara neden başladınız ?

Alfa terimi ile nasıl karşılaştınız ? Sizi kişisel gelişime iten olay neydi ? Hikayelerinizi bekliyorum

Bir tane facebook grubunda bir tane ergen ss atmıştı kanka şu adamı okudum değişmeye başladım aq diye tabiki bunu çok sık yapmam başlığı tcma idi ordan araştıra araştıra keşfettik.

Redditte karşıma çıktı. Önce bir kaç pua makalesi okudum sonra trp ile tanıştım

Kadınların yedek sevgilisi. Genç kızların seni arkadaşım olarak görüyorum demesinden dolayı :D. Hayatımda envai çeşit redler yedim 2 yıldırda bu işin içindeyim :D

arkadaşım beni facebook redpill mgtow grubuna eklemişti oradan...

Mutsuzluk, neden böyle?
Sorun neydi aceba?
Derken dopamin hormonu ve tcma ile tanıştım :)

Pick-Up akımının kurucusu Mystery'nin bir konferansına katılmıştım ABD'de iken, öyle başladım. Daha bu Pick-Up akımının Türkiye'ye gelmediği yıllardı. O zamanlar şimdiki Pua Cemiyeti'nin kurucusu Joker de dahil birkaç kişi bu işi Amerika'daki üstatlardan öğrenerek yapıyorduk. Sonrasında Alkan Öztürk "Seductive Academy" adlı bir facebook grubu açtı 2011'in başlarında ve bu sayede birçok erkek Pick-Up ile tanıştı. Tabi biz başta çok karşı çıktık bu duruma, zira elimizde birçok erkeğin sahip olmadığı bilgiler vardı ve haliyle bu bilgileri diğer erkeklerle paylaşmak istemememiz de çok doğaldı. Nitekim, olan oldu ve Pick-Up Türkiye'ye yayıldı. Aslında şimdi düşünüyorum da iyi ki de yayılmış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8