• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Tüm Düşen Kardeşlerim Buraya Toplansın.

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Uzun zamandır bildiğiniz gibi forumla alakam yoktu, Aslında sizi bırakmayacaktım fakat nankör olduğunuzu görünce insanın yatırım yapası gelmiyor. Malesef kanımızda var.
Herkese makyavelist olursanız bedelini ödersiniz. Ama yine de bu satırları yazacağım. Yine de içimi döküp sizi kaldırıp gideceğim. Görüyorum ki bir çoğunuz çok kötü bir durumda bu durum içimi burktu.. Bende öyle durumdayım merak etmeyin. Uğraştığım sorunları tahmin bile edemezsiniz.

(FON) LÜTFEN MAKSİMUM VERİM İÇİN DİNLEYEREK OKUYUN.

ACILARA HOŞGELDİN
Tüm dünyayı toz pembe sandın değil mi? Bir şeyi düzeltince her şeyin hallolacağını sandın değil mi? Hep bir şey eksik kalacak. Bunu kabullen güzel kardeşim. or*spu çocuğu insanlar her şeyi sana vermeyecekler. Her şey tamam dediğinde bir or*spu çocuğu gelip sana darbeyi vuracak. Hiç beklemediğin kişi seni yıkmak için an kollayacak. ACILARA hoşgeldin kardeşim. Dünyanın ta kendisine hoşgeldin..

HOŞLANDIĞIN DİŞİ
Acı bir deneyim öğrendim ki.. Oda şu: Beklentin olduğu sürece dişilerden asla bir adım öteye gidemeyeceksin. Açar mısın okyanus? şunu fark ettin değil mi? İlgi vermediğin zaman sana ilgi verdiklerini veya sen istemediğin zaman seni istediklerini? Hayatta hiç bir konuda beklentin olmayacak. Mutlu olmayıda beklemeyeceksin mutsuzluğuda.. BEKLENTİLERİNİ SIFIRA DÜŞÜRMEYİ ÖĞRENMELİSİN. Hiç şunu yaptın mı? Dişi ile konuşup sonuç odaklı olmayarak süreç odaklı olarak andan keyif almayı? Biliyorum yapmadın. Bende yapmazdım. Önemli olan sonuç derdim. Ama sonucu düşündüğümde hiç bir zaman kazanamadım. Şuan da kazanmış sayılmam ya.. Ama bildiğim bir şey var ki SEN İSTEMEDİĞİNDE ONLAR SENİ İSTİYOR. bunu hepinizin tecrübe ettiğine eminim.. Bu mentaliteyi her şeye yaymayı düşünüyorum. Hep o çok istediğin şeyler olmadı değil mi?

ERKEK ARKADAŞLARIN
Çoğu seni bir dişi için satacak. Hatta sana kardeşim diyenler bile bir kız ortaya girdiğinde seni sikmeye çalışacak. Seni küçük düşürmeye çalışacak. Gerçekliğe hoşgeldin.
Ha satmayanlar çıkar mı elbette.. İşte onları bırakırsanız zaten salaksınız demektir.

YOLUN
Bu aralar hayatta anlam bulamıyorum. Tüm anlamları yitirmek üzereyim. Ne beni çeken bir şey var ne de iten. Öylesine yoruldum ki anlatamam. Kendimi denizin ortasında kaybolmuş gibi hissediyorum. Nickimin hakkını verdiğim doğrudur. Bunca acıyı bunlar için mi çekiyorum diyorum bazen kendi kendime.. Motive olamıyorum bu kahpe sonuçları görünce. or*spu çocuklarını görünce. Ama bildiğim bir şey var ki eskiye göre çok güçlü olduğum. Bu beni tatmin ediyor mu? Bir cevabım evet bir cevabım hayır..

Umarım düşüncelerimden olumsuz etkilenmezsiniz. Sadece benzer hisleri yaşayan kardeşlerim varsa tek olmadıklarını anlasınlar diye yazdım. Herkes bu başlık altından içini dökebilir veya düşüncelerini yazabilir.
Attığınız like falan umrumda değil sadece yazmak istedim yazdım.
Kendinize sağlam yol bulun dostlarım sağlam bir yol. Asla kimse döndüremesin o yoldan. Ne engellerle dolu olursa olsun asla kimse sizin sapmanızı sağlamasın.
Öyle bir yol olsun ki her gün arkanıza baktığınızda vay be kendime gurur duyuyorum diyebilin. Daha çok şey yazardım ama öyle üşeniyorum ki bir parça boş yapmaya yazamadım. Hoşça kalın.

Betaboy

Üye
aramızda bir sıkıntı oldu, tartışma yaşadık ama yine de fikrimi belirteceğim. Şunu tespit ettim, yazın tam böyle sıcaklığın kavurduğu zamanlar hepimiz canavar gibi oluyoruz. Hedeflere bağlılık,azim,istek,hırs... ama tam böyle kış karanlığının gökyüzünü sardığı vakitlerde tüm grup olarak bir düşme, bir çöküş yaşıyoruz. Hedeflere bağlılığımız azalıyor, hırsımız düşüyor, depresif duygularımız aktifleşiyor... Aslında hepimiz bir şeylerin farkındayız. Çözümün farkındayız ama olmuyor sanki. Hani öğrenilmiş çaresizlik deniliyor ya. İşte biz de sanki bu durumda gibiyiz. Çarenin ne olduğunu biliyoruz ama kendimizi buna inandırıyoruz. Hayat darbelerle dolu gerçekten. Sanırsam hedefleri ve hayatı yaşamayı dengeleyemiyoruz. Ya full hayatı yaşıyoruz ya da full hedeflere bağlı yaşıyoruz ki bu iki yolun sonu da belli: Bir yerden sonra tıkanıp kendini salmak, hatta daha da ilerisi bunalım.

Şu an gerçekten yerin dibindeyim amk, zaman zaman psikolojimin bozuk olduğunu düşünürüm. Buraya dert dökmeye gerek yok ama, her ne kadar dipte olsamda eskiye göre daha güçlü olduğumu biliyorum. Ne kadar ağırlık kaldırırsan, gücünde o kadar artar. Bu düşünceyle yaklaşmak lazım.

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Dün bir psikolog ile konuştum cevapları ve bilgisizliği beni delirtti.
Standart kalıp bir şeyler öğrenmiş tamamen yeniliğe kapalı bir beyin gördüm karşımda.
Psikologa şu soruyu yönelttim: Terzi kendi söküğünü dikebiliyor mu dedim?
Cevabı: hayır oldu malesef. İsterdim ama olmuyor.
İşte psikologa sinirlendiğim nokta buradan itibaren başlıyor. Asla bir insana ihtiyaç duymadan kendi kendinize kalkabilin. Bu or*spu çocuğu paraya odaklanmış, Mesleğin ilerisini açmaya odaklanmış. Kendisi bile sikik beyniyle hiç bir şeyin farkında değil.
Söylediğim her şeye saçmalık dedi. Bilinçaltının gücüne saçmalık dedi. Çekim yasasına saçmalık dedi. Bir sen istemediğinde olan şeylere katıldı onun haricinde her şeye saçmalık dedi. Neye göre kime göre dedim? Bilime göre dedi. Sen denedin mi peki dedim? Hayır dedi.
Böyle salaklara prim vermeyin arkadaşlar lütfen.
Daha bilim dünyası bile bir çok şeyi keşfedemedi bu salaklar tek düze bir şeyler öğrenmişler tamamen yeniliğe kapalı beyinleri var.
Birde salak olduğu halde bana cinci hocalara git onlar üflesin diye aklınca dalga geçmeye çalışıyor. Acıyorum okul okuyupta cahil kalmış beyinlere..

Betaboy

Üye
Dün bir psikolog ile konuştum cevapları ve bilgisizliği beni delirtti.
Standart kalıp bir şeyler öğrenmiş tamamen yeniliğe kapalı bir beyin gördüm karşımda.
Psikologa şu soruyu yönelttim: Terzi kendi söküğünü dikebiliyor mu dedim?
Cevabı: hayır oldu malesef. İsterdim ama olmuyor.
İşte psikologa sinirlendiğim nokta buradan itibaren başlıyor. Asla bir insana ihtiyaç duymadan kendi kendinize kalkabilin. Bu or*spu çocuğu paraya odaklanmış, Mesleğin ilerisini açmaya odaklanmış. Kendisi bile sikik beyniyle hiç bir şeyin farkında değil.
Söylediğim her şeye saçmalık dedi. Bilinçaltının gücüne saçmalık dedi. Çekim yasasına saçmalık dedi. Bir sen istemediğinde olan şeylere katıldı onun haricinde her şeye saçmalık dedi. Neye göre kime göre dedim? Bilime göre dedi. Sen denedin mi peki dedim? Hayır dedi.
Böyle salaklara prim vermeyin arkadaşlar lütfen.
Daha bilim dünyası bile bir çok şeyi keşfedemedi bu salaklar tek düze bir şeyler öğrenmişler tamamen yeniliğe kapalı beyinleri var.
Birde salak olduğu halde bana cinci hocalara git onlar üflesin diye aklınca dalga geçmeye çalışıyor. Acıyorum okul okuyupta cahil kalmış beyinlere..
Güzel bir konuya değindin. Bundan 3-4 yıl önceydi. Tam TEOG sınavına gireceğim vakitlerdi. O zamanlar o kadar çok çalışıyordum ki dinim imanım derslerdi. Sırf bu yüzden kaç kere ateşim tavan yaptı, kafa ağrısından bir şeye odaklanamadım vs. Sonra psikiyatriye gitmeye karar verdim. Babama söyledim, randevu aldı,gittim. İçeri girdikten sonra başladım içimi dökmeye, ne sıkıntım varsa anlatıyorum. Aşkından başlayın, ders sorunu, ailevi sorunlar... Sonuç ne oldu biliyor musunuz? Bana gram öneride bulunmadı, sadece ilaç yazdı ve öteki ay tekrar kontrol edelim dedi. Ben de bir an kuşkuya düştüm, abi bu ilaçlar beni rahatsız etmesin sonra? dedim. Yok etmez, bunları kullanınca kafan boşalır, daha da rahat olursun dedi. Ben de buna inanarak başladım kullanmaya. 3. veya 4.günün ortasında isyan ettim. Rahatlamayı,mutlu olmayı beklerken resmen torbacıya dönmüştüm. Normalde yerimde duramayan bir insanım fakat bu ilaçlar yüzünden narkoz almış gibiydim, hiçbir şeye karşı isteğim ilgim yok. Yaşayan ölüydüm sanki. O günden sonra bıraktım zaten gitmeyi. Sadece para tuzağı. İlaca ihtiyacım olsaydı gidip kendim zaten uyuşturucu alırdım. Tertemiz saçmalık bunlar arkadaşlar. Hani googlede kız tavlamanın 30 yolu, mutlu olmanın 42 yolu vs. başlıklı konular var ya arkadaşlar. İşte genelde bu başlığı açıp içeriğini donatan işte bu tip doktorlar. Haberiniz olsun.

reversal

Üye
abi istemedigimizde istemeleri dogru da ben dozunu ayarlayamiyom aq

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
abi istemedigimizde istemeleri dogru da ben dozunu ayarlayamiyom aq
Doz diye bir şey yok, Sadece isteme ve o istesin. Zaten olacaksa olur.

Güzel bir konuya değindin. Bundan 3-4 yıl önceydi. Tam TEOG sınavına gireceğim vakitlerdi. O zamanlar o kadar çok çalışıyordum ki dinim imanım derslerdi. Sırf bu yüzden kaç kere ateşim tavan yaptı, kafa ağrısından bir şeye odaklanamadım vs. Sonra psikiyatriye gitmeye karar verdim. Babama söyledim, randevu aldı,gittim. İçeri girdikten sonra başladım içimi dökmeye, ne sıkıntım varsa anlatıyorum. Aşkından başlayın, ders sorunu, ailevi sorunlar... Sonuç ne oldu biliyor musunuz? Bana gram öneride bulunmadı, sadece ilaç yazdı ve öteki ay tekrar kontrol edelim dedi. Ben de bir an kuşkuya düştüm, abi bu ilaçlar beni rahatsız etmesin sonra? dedim. Yok etmez, bunları kullanınca kafan boşalır, daha da rahat olursun dedi. Ben de buna inanarak başladım kullanmaya. 3. veya 4.günün ortasında isyan ettim. Rahatlamayı,mutlu olmayı beklerken resmen torbacıya dönmüştüm. Normalde yerimde duramayan bir insanım fakat bu ilaçlar yüzünden narkoz almış gibiydim, hiçbir şeye karşı isteğim ilgim yok. Yaşayan ölüydüm sanki. O günden sonra bıraktım zaten gitmeyi. Sadece para tuzağı. İlaca ihtiyacım olsaydı gidip kendim zaten uyuşturucu alırdım. Tertemiz saçmalık bunlar arkadaşlar. Hani googlede kız tavlamanın 30 yolu, mutlu olmanın 42 yolu vs. başlıklı konular var ya arkadaşlar. İşte genelde bu başlığı açıp içeriğini donatan işte bu tip doktorlar. Haberiniz olsun.
Onların kendilerine hayrı yok ki. Doktorlarda aynı şekilde. Bana katılmayanlar olacaktır fakat onların kendilerine hayrı yok emin olun.

FromendD

Üye
Bu tarz yazılara bir eleştiri yapmak istiyorum bildiğiniz gibi bu tarz yazarları en çok yazan kişi Tcma idi ben de biraz okumuştum sonra gaza gelmiştim evet lan doğru lan hura kafasında oldum sonra diyordum mesela kizlarla tanışayım dedikten sonra bir boşluk hissediyordum o boşluğu Tcma doldurabiliyordu çünkü geçiciydi onun yerine böyle hakaret ederek "hayatın gerçeklerini yüze vurarak" veya ego yükseltmek yerine sakin bilgi verici çok az motivasyon içeren şeyler daha kalıcı oluyor.