Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Türkçe Rap-Öğreten ve Motivasyon Veren Liste -PART 2-

-Değerli Büyük Liste- Part 2
Ceg-Asi (Tam bir alfa şarkısı)
Ceg-Kafamın içi dolu (Aslında verse 1deki sözler çok güzel herkesi ezip geçicem mesajı var ama nakaratta kafamın içi dolu diyip içkiye yönelmesi olmadı, hemde hiç olmadı. Ne olursa olsun pes etmek yok ne alkolü?? Bu şarkıyı da listeye aldım dinlerken nakarata takılmayın nakarat sizi etkiliyorsa şarkıyı dinlemeyin.)

Contra-Kibir (Kendine ait bir tarzı olduğunu düşünüyorum. Biraz sakinlik biraz öğreticilik biraz küfür karışımı)
Contra-Efsane (Umursamıyor abi adam siz de biz de böyle olalım. Dinle.)

Elleran Elvis-Manyak (Sadist duygulara sahipseniz seversiniz. Anlattığı bir kadına zarar vermek acı çektirmek işkence. Klip amatörce ama klipte bile sadistlik var.)
Elleran Elvis- Tarumar (Gerçekler acıtır ama direniyoruz tarzı birşey)

Hayki ft Eypio-#katil (Nakarat boş, daha ne dediği anlaşılmıyor eypionun. Sırf hayki için dinlenir, kızları küçük görme aşılıyor. Ayrıca en büyük derdin veya acının kendisinde olduğunu kabulleniyor, bu acıyı siz yaşasanız benim gibi ayakta kalmazdınız da diyerek özgüveni tavan yaptırıyor resmen.)

İçyüz-Osmanlı Torunu (Merak etmeyin diss şarkısı siyasi değil bu şarkının p1,p2,p3,p4,p5 serisini dinleyin. Part 1 de diss önerdik bunda da olmazsa olmaz diye düşündüm. Piyasada adı bile olmayan içyüzün joker adlı piyasada uçan kişiye diss atması. Gerçekten ilginç bir dissleşmeydi. Bari biz de faydalanalım güçlü hissedelim.)

Joker-Jokzilla (P1 i boşverin merak ettiyseniz açın tabi ama p2 p3 p4 p5 p6 efsanedir. Bu da dis şarkısı mesela p2 de toplu birsürü kişiye diss attı (içyüz de var) p3ten sonrası içyüze odaklı. İçyüzün gazını sevmediyseniz jokerin gazını alın :D )

KÖK$VL-Umut (Mumble rap yapıyor ve buyüzden ne dediğini anlayamıyoruz/az anlıyoruz. Şarkıyı dinlerken sözlerini okumanız lazım. Sözler çabalamanızı istiyor ve pozitif duygular yüklüyor hemde fazla pozitif olabiliyorsunuz. Ufak not: sözleri okumadan sadece dinleyerek bu adamı anlayana helal olsun :)) )

No.1-Bitiksin (No.1 yani can bozoğun fake hesabı açılıyor işte milleti kandırıyolar sonra can bozok bunlar yüzünden polise vs gidiyor ve ardından si*lemez bir tavırla bunlara geçiriyor. Harbi helal olsun adam umursamadan geçiriyor kızgınlık felan olmadan.)

Rota-İrem (20 dakikalık bir öfke nöbeti şarkıda herşey açıkça anlatılmış. Sevgilisini son derecede seven fakat aldatılmasından sonra bütün öfkesini bu 20 dakikalık şarkısında kusmuştur, kıza hakettiği hakaretleri söylemiştir. Zavallı biri gibi ''beni neden aldattın çok aşıktım,yıkıldım'' yapmak yerine ''k*ltak seni bıraktım herşey yoluna giriyor'' mesajı veriyor. )
Rota-p*ç (Ayaktayım ve yıkılmayacağım acılar beni üstün yapıcak mesajları havada uçuşuyor)

Rota-Bende birşeyler öldü (Depresyonu veya üzüntüyü bıraktım bütün kapasitemi kullanacağım mesajı)

Server Uraz-Akbaba ziyafeti (Farklı bir rap tarzı, gaza getirir ama dozunu abartmamışlar yani ortalama bir gaz.)

Vice-Umrumda Değil (Bu kişinin hep amatörce rap yaptığına inanıyorum, şarkılarının çoğunluğu melankoli ama bu tarz sizi ayakta tutacak bir şarkı. Yeni gelecek albümü olan 1457 ile amatörlüğünü bir kenara bırakmış ve aşk meşk anlatmaktan vazgeçmiş gibi görünüyor. Hele bi youtubede görelim part 3 yaparsam o albümdeki şarkıları da ekleyeceğim)

PART 3 ÇIKTI TIKLA: Türkçe Rap-Hardcore Küfürlü Rapler -PART 3- (Ego+Özgüven)

Son düzenleme:
Part 1 dekileri de dinledim part 2 dekileri de. Hepsi efsane p3 bekliyorum

Osmanlı torunu P6 çıktı dostlar yepyeni bir diss hoşuma gitti.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8