• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Türkiye/ Istanbul'da etkinlikler nasıl bulunabilir

Arkdaşlar,
Istanbul veya Türkiye'de ki etkinlikler nasıl arııştaribilinir?

Mesela Istanbul da olan:
  • Kültür festivalleri (fotoğraf, sergi açılışı, "bahar"/ "yaz"/ "sonbahar")
  • Diğer festivaller (mesela Sokak festival, Yurt dışında gibi bulunan Christopher Street Day veya Fete de la musique)
  • İşletme etkinlikleri (Mesela girişimcilik, koçluk üzerinde)
  • Gece kulüp etkinlikleri
  • Erasmus partıleri
  • Gizli Çatı partleri
  • Paralı festivalleri
Yani kısacası özelliklle bedavaya fazla güzel kızların bulunduğu etkinlikleri yada paralı olan etkinlikleri nasıl araştırabilirim? Biraz şaşırdım google'a girince, pek bir sonuç alamadım. Benimle websayfalar yada herhangi farklı kaynaklar paylaşırsanız çok sevinirim.

Sevgiler

kartal

Üye
Arkdaşlar,
Istanbul veya Türkiye'de ki etkinlikler nasıl arııştaribilinir?

Mesela Istanbul da olan:
  • Kültür festivalleri (fotoğraf, sergi açılışı, "bahar"/ "yaz"/ "sonbahar")
  • Diğer festivaller (mesela Sokak festival, Yurt dışında gibi bulunan Christopher Street Day veya Fete de la musique)
  • İşletme etkinlikleri (Mesela girişimcilik, koçluk üzerinde)
  • Gece kulüp etkinlikleri
  • Erasmus partıleri
  • Gizli Çatı partleri
  • Paralı festivalleri
Yani kısacası özelliklle bedavaya fazla güzel kızların bulunduğu etkinlikleri yada paralı olan etkinlikleri nasıl araştırabilirim? Biraz şaşırdım google'a girince, pek bir sonuç alamadım. Benimle websayfalar yada herhangi farklı kaynaklar paylaşırsanız çok sevinirim.

Sevgiler

Merhaba dostum, Eventbrite ve Meetup uygulamaları ile ilgi alanlarına göre etkinlilikleri takip edebilir, insanlarla tanışabilirsin.
Ayrıca Facebook ile etkinlikler bölümünden bir sürü sanat etkinlikleri ve festivalleri keşfedebilirsin.

Teşekkür ederim, onlar aklımdaydı, yine de websitelerin yeniden keşfetmemi sağladın. :) Onun dışında biraz daha elit eventlerden yada gizli eventlerden nasıl haberdar olabilirim. Kısacası İstanbul'u sosyal tarafından daha iyi anlamak ve de keşfetmek istiyorum.

obwachi

Üye
Bugece , biletino ve biletix gibi sitelerden festival konser ve gece kulubu etkinlerini takip edebilirsin bugece den bakabilirsin mesela örnek vereyim 15-16 kasımda guzel bir festival var zorluda mix diye bakabilirsin ona onun disinda facebook uzerinden bakarsin eventlere vs