• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

TÜRKIYEDE OYUN - ALMANYA ILE KARŞILAŞTIRMA

Katılım
31 Mayıs 2019
Mesajlar
2
Yaş
28
Şehir
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,

Berlin doğma büyümeyim. 10 senedir PU ile ilgileniyorum. Menzun olduktan sonra da yeni İstanbul'a taşındım. Serbest bir tercih, komfor alanım dışına çıkmak için özellikle geldim. Yaptığım işi her yerden yapabilirim.

Aşağa yukarı bir aılık teçrübem var İstanbul'da Pickup yapmaktan. Şimdiye kadar baya bir numera topladım. Bir kaç tane manken ile de tanışıtım. Mankenlerini hepsi flakeledi beni. Sonuç: şimdiye kadar pull yok, sadece bir kişiyle iki tane date.

Şunu fark ettim gündüz oyun çok da kolay değil. Türk kadınlarda aşırı bir bitch shield var. Gece oyunu için de muhakkak aynıdır.

Sorularım: Türkiye'de başarılı bir şekilde oyun yapan ve sürdürebilir bir şekilde sonuç alan kimler var? Aramızda kim var, ve kimi takip edebilirim?

İsteyen varsa da severek Türkiye/ Almanya dinamiklere konuşabiliriz.

Onun dışında İstanbul'da nerede tek veya iki erkek ile gece oyunu yapılabilir. Almanya'da bu çok kolay. Bir arkadaşımla sortie vs. gibi clublara giriş izini vermediler, tatlı ve saygılı tipler olmamıza rağmen.

Sizin teçrüberleriniz nedir? Nerede en iyi oyun yapılabilir. Lütfen bana Kadıköy veya Beşiktaş gündüz oyunu demeyin. Şu an "kodu çözmeye çalışıyorum". Hani en az enerji harcayarak en büyük çıktıyı alabilmek.

Sevgiler,
valuedriver
 
Üst