• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

TÜRKİYEDE PUA YOK !

pualoji

Üye
Türkiyede pua yok mu ?Ulaşabildiğim tüm forumlara ulaşmaya mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum.İçinden çıkamadığım anlam veremediğim durum bu işi gerçekten ciddiye alıp kendini geliştiren birileri var mı gerçekten.Denk geliyorum ders verenlere çünkü arıyorum kendimi geliştirmek istiyorum bakıyorum ki yokk ders vermek nedir ders almaya ihityacı var ama kurs veriyorum diyor !
Nasıl oluyor bu iş peki ? Kendimizi mi geliştirmeye çalışmıyoruz kendimizi nasıl daha çok geliştirebilirizi mi aramıyoruz ya da türk insanın birçoğunda olduğu gibi ben oldum mu diyoruz ? Kendimizi dev aynasında mı görüyoruz ? 2 tane kitap makale okuyunca bu konularda ahkam kesmek yetkisini mi görüyoruz kendimizde ?
Tam bakıyorum çok güzel paylaşımlar yapmış belli ki oda bu yollardan geçmiş ve empati kurabiliyor takk daha yolunda başında olan kişilere takındığı uslüpp işi bozuyor bu defa.
Peki sorun ne burda yoksa stylein bahsettiği şey mi oluyor oyuna çok kaptırıp özümüzü mü kaybediyoruz ? Özümüzü kaybedeceksek oyunun ne önemi kalıyorki ?Oysa belkide 1 sene önce içimizde fırtınalar kopuyordu bir takım şeylerin eksikliğinden kaynaklı bunları bilinçaltımıza mı gömmeye çalışıyoruz farkında olmadan bilinmez.Evet yaşadım 2 ay gibi bir sürede inanılmaz bir efor sarfederek aynı anda 10 tane kızla yazışır ve ilişki yürütür bazılarıyla yatağa girer duruma gelince insan değişmez mi.Bünye alışık değil buna ne olacaktı ya ? Bu nedenle diilmİdir milli piyangoda büyük ikramiye kazanan bütün kişilerin eskisinden daha sefil bir hayat sürmeleri. ''Hazırbulunuşluk !''. Bir bebek belirli bir aydan önce yürüyemez bir yılan konuşamaz çünkü kurallar böyle.Hayatında ilk kez spor yapan bir adama 10 kilo bench press yerine 30 kilo takarsan adam spordan soğumaz mı ? Yemeği çiğnemeden yutabilirsin neden çiğniyoruz peki ?
İçimden geçenleri buraya yazmak biraz olsun rahatlattı beni zaten istediğimde buydu.1 sene sonra belkide bu yazıyı okuyup ufak bir tebessüm beliricek suratımda kim bilir.Aslında mysterysini arayan biri olduğumu düşünüyordum fakat ne mystery var ne de ben style diilim birileriyle yolumun kesişmesini ve karşılıklı olarak değer katmayı bekliyorum sadece sanırım.Fakat boşa bir bekleyiş olsada bekleyişin kendisi güzel olan diil midir zaten ?

EminBey

Üye
Adamlar tecrübelerini paylaşıyor gerektiğince yardımda bulunuyor daha ne yapmasını bekliyorsun ? Sihirli değnekle sana dokununca pus*y magnet olmayı mı bekliyorsun ? Pua olmak için sokağa çıkıp bir şeyler yapmaya başlaman lazım diğer türlü yazı okuyarak olacak bir şey değil.Teori sadece fikirdir ve sana nasıl yapılması gerektiğini gösterir ; sen çıkıp bir şeyler yapmazsan aldığın yardımın hiçbir anlamı olmaz

xenosomer

Üye
Adamlar tecrübelerini paylaşıyor gerektiğince yardımda bulunuyor
zaten olması gereken bu ama yok hazıra alışmış bi nesil var :)
daha ne yapmasını bekliyorsun ? Sihirli değnekle sana dokununca pus*y magnet olmayı mı bekliyorsun ? Pua olmak için sokağa çıkıp bir şeyler yapmaya başlaman lazım diğer türlü yazı okuyarak olacak bir şey değil.Teori sadece fikirdir ve sana nasıl yapılması gerektiğini gösterir ; sen çıkıp bir şeyler yapmazsan aldığın yardımın hiçbir anlamı olmaz
hahahahasdl.şsaçasd

Thejkb

Üye
Adamlar tecrübelerini paylaşıyor gerektiğince yardımda bulunuyor daha ne yapmasını bekliyorsun ? Sihirli değnekle sana dokununca pus*y magnet olmayı mı bekliyorsun ? Pua olmak için sokağa çıkıp bir şeyler yapmaya başlaman lazım diğer türlü yazı okuyarak olacak bir şey değil.Teori sadece fikirdir ve sana nasıl yapılması gerektiğini gösterir ; sen çıkıp bir şeyler yapmazsan aldığın yardımın hiçbir anlamı olmaz
Emin eğer tekrar foruma girersen benim de mesajlarımı cevaplar mısın?

pualoji

Üye
Mesajı kendimi rahatlatmak için yazdım anlaşılıp anlaşılmayacağı kaygısı duymadan cevaplardan görüyorum ki anlaşılmamış ''ne ala'' hepimiz fikir özgürlüğüne sahip diil miyiz herkesi olduğu gibi kabul ediyorum.1 sene sonra bu mesajı okumak ve küçük bir tebessüm etmem dileğiyle..

Thejkb

Üye
Mesajı kendimi rahatlatmak için yazdım anlaşılıp anlaşılmayacağı kaygısı duymadan cevaplardan görüyorum ki anlaşılmamış ''ne ala'' hepimiz fikir özgürlüğüne sahip diil miyiz herkesi olduğu gibi kabul ediyorum.1 sene sonra bu mesajı okumak ve küçük bir tebessüm etmem dileğiyle..
Konun senle bir ilgisi yok ki