Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TÜRKİYEDE PUA YOK !

Adamlar tecrübelerini paylaşıyor gerektiğince yardımda bulunuyor daha ne yapmasını bekliyorsun ? Sihirli değnekle sana dokununca pus*y magnet olmayı mı bekliyorsun ? Pua olmak için sokağa çıkıp bir şeyler yapmaya başlaman lazım diğer türlü yazı okuyarak olacak bir şey değil.Teori sadece fikirdir ve sana nasıl yapılması gerektiğini gösterir ; sen çıkıp bir şeyler yapmazsan aldığın yardımın hiçbir anlamı olmaz

Adamlar tecrübelerini paylaşıyor gerektiğince yardımda bulunuyor
zaten olması gereken bu ama yok hazıra alışmış bi nesil var :)
daha ne yapmasını bekliyorsun ? Sihirli değnekle sana dokununca pus*y magnet olmayı mı bekliyorsun ? Pua olmak için sokağa çıkıp bir şeyler yapmaya başlaman lazım diğer türlü yazı okuyarak olacak bir şey değil.Teori sadece fikirdir ve sana nasıl yapılması gerektiğini gösterir ; sen çıkıp bir şeyler yapmazsan aldığın yardımın hiçbir anlamı olmaz
hahahahasdl.şsaçasd

Adamlar tecrübelerini paylaşıyor gerektiğince yardımda bulunuyor daha ne yapmasını bekliyorsun ? Sihirli değnekle sana dokununca pus*y magnet olmayı mı bekliyorsun ? Pua olmak için sokağa çıkıp bir şeyler yapmaya başlaman lazım diğer türlü yazı okuyarak olacak bir şey değil.Teori sadece fikirdir ve sana nasıl yapılması gerektiğini gösterir ; sen çıkıp bir şeyler yapmazsan aldığın yardımın hiçbir anlamı olmaz
Emin eğer tekrar foruma girersen benim de mesajlarımı cevaplar mısın?

Mesajı kendimi rahatlatmak için yazdım anlaşılıp anlaşılmayacağı kaygısı duymadan cevaplardan görüyorum ki anlaşılmamış ''ne ala'' hepimiz fikir özgürlüğüne sahip diil miyiz herkesi olduğu gibi kabul ediyorum.1 sene sonra bu mesajı okumak ve küçük bir tebessüm etmem dileğiyle..

Mesajı kendimi rahatlatmak için yazdım anlaşılıp anlaşılmayacağı kaygısı duymadan cevaplardan görüyorum ki anlaşılmamış ''ne ala'' hepimiz fikir özgürlüğüne sahip diil miyiz herkesi olduğu gibi kabul ediyorum.1 sene sonra bu mesajı okumak ve küçük bir tebessüm etmem dileğiyle..
Konun senle bir ilgisi yok ki

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8