Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Türkiye'de Tavlama Sanatıyla ilgili kitap yazan yazarlar

lee

MERHABA ARKADAŞLAR UZUN ZAMAN DAN BERİ KAFAMA TAKILAN BİR SORU VAR EMİNİM SİZİN MERAKINIZ CEZBETMİŞTİR. TAVLAMA SANATIYLA İLGİLİ KİTAP YAZAN SAHISLAR HARUN D MİKE JOHNNY DELİSON GÖKHAN X KİM ABİ ADAMLAR EDEN HİÇ RESİMLERİ YOK KİM OLDUKLARINI NEDEN İFŞA ETMİYORLAR KİTAPLARI ADETA SANAT ESERİ AMA KENDİLERİ HAYALET TÜRKİYE'DE BU KONULAR NORMAL KARSILANMADIGI İÇİN GİZLİYORLAR YADA KİTAPLARINDAKİ ANLATTIKLARI GİBİ ALFA KAVRAMINI MI YANSITMIYORLAR SİZCE ASIL NEDEN NE?

Herkes kız tavlama ustası olduğunu öğrenirse eskisi gibi kız tavlayamaz , önyargı oluşur.

ewet buda bir neden ama başka ülkede ki pick up lar çok daha açık secik davranıyorlar resimler videolar herseyleriyle ortadalar bu durum onlar içinde sorun yani.

.

Ekli dosyalar

• r4nydx9t69z7k26s4c9s_400x400.jpeg
    r4nydx9t69z7k26s4c9s_400x400.jpeg
    20.7 KB · Görüntüleme: 141
Son düzenleme:
Ben o olayı denedim :D kız beni test ettiği yaptığı testleri anlattım nasıl yol izlediğini yüzüne söyledim kız bozuldu bir daha konuşmadı oyun gizli kalmalı dedigin gibi :D

Çukur dizisinde Emrah amir, onu süzen bir kadının yaptıklarını analiz edip kadının yüzüne söylemişti. Kadının yüz ifadesi düştü ve masadan kalkıp orayı terketti. Arkadaşına da bu adam çok tehlikeli ondan uzak dur dedi.

Adam zaten hipnotist ve üstün beden dili okuma becerisine sahip. Kadınları bırak benim gözümde bile tehlikeli. Oyun da aynen böyle.

Çukur dizisinde Emrah amir, onu süzen bir kadının yaptıklarını analiz edip kadının yüzüne söylemişti. Kadının yüz ifadesi düştü ve masadan kalkıp orayı terketti. Arkadaşına da bu adam çok tehlikeli ondan uzak dur dedi.

Adam zaten hipnotist ve üstün beden dili okuma becerisine sahip. Kadınları bırak benim gözümde bile tehlikeli. Oyun da aynen böyle.
analiz herşeydir. Bende bu işe analizlerle başladım sokaktan geçenler felan analiz ede ede.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8