• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

TYLER DURDEN UYARISI

Bukowskii

Üye
Katılım
25 Haziran 2018
Mesajlar
126
Şehir
Denizli
Eğer bunu duyuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız güzel baskılı kağıttan okuduğum her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat.Yaşadığını kanıtla. Eğer insanliğini ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın.
 
Katılım
6 Nisan 2018
Mesajlar
239
Yaş
23
Şehir
İstanbul
off baya etkilendim işimden ayrılıyorum ve karı kız peşinde koşuyorum 5 parasız kalıyorum ve hemen kavga başlatıyorum fuck yea.
 
Üst