Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

TYT ve khan academy

Bu sene üniversite sınavına gireceğim ama sınava nerden çalışacağımı bilmiyorum dershaneye gitmeyeceğim kendi evimde çalışacağım

Ben matematiği khan academy'den çalışsam oradan 9. Sınıftan 12. Sınıfa kadar konuları ayırmışlar matematiği khan academy de çalışsam tyt ve ayt de başarı sağlar miyim ? Sadece khan academy yeterli olur mu yoksa youtube den benim hocam gibi kanallardan mi çalışmalıyım ? Daha önce sınava girmişler cevaplayabilir mi

Hedefine gore degisir dostum. Ilk 1000 hedefliyorsan profesyonellerle calismalisin ki bu ciddi bir yatirim yapman demektir. ilk 20 bin hedefliyorsan test kitaplarina gomulmen gereklidir. ilk 100 bin hedefliyorsan o bahsettigin hocalar yeterli olabilir. Tercihine gore secim yapman gerekiyor. Isin asli bu.

daha önce sınava girdim ama khan academy de nasıl bir eğitim var bilmiyorum reklam gibi olmasın ama google a "khan academy matematik donanımhaber" felan yaz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8