• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Tyt

Darkof

Üye
Beyler nasıl geçti matematiği iyi yapan varmı

Matematik çook kolaydı (bence)
Türkçe'deki sivri zekalı soruları yapamayan direk geçmeliydi, üstünde uğraşan varsa GG :D
tarih,coğrafya kolaydı, din idare felsefe'nin ben buradan :D

Biyoloji'den ve fizikten 1'er tane kek soru vardı. Fenden max 5 soru yapmışımdır.
Hiç çalışmadım çünkü.

Darkof

Üye
Bende mi sorun var okudum okudum anlamadım stres yaptım matematikte kaç tane işaretledin matdan

Matematik efsane kolaydı, belki de son on senenin en kolay sınavıydı. Stres yapan kaybetti bence.
Türkçede çelişkili sorular yoğun olarak sorulmuştu, dikkatini veremeyen yapamazdı o soruları, fen kolaydı 4 tane kek soru var idi. Sosyal hakkında pek yorum yapamıyorum sayısalcıyım çünkü. Fakat yorum soruları vardı içinde, dinde bilgi soruları da vardı.
Kısaca matematiği herkes ve beklemediğiniz kişiler iyi yapacak, fende sallasan bile tutar, Türkçe ile sosyal belirleyici idi.

Darkof

Üye
Kolaydı ama zamanını iyi kullanan kazandı bence mat 20 soruda 50 dk gitti oyüzden diğerlerine geçtim mat kaldı o yüzden

Bukalemun

Üye
Matta 2 yanlışım var 110 soru işaretlerim 6 sosyal boşum var o din sorularını soranın burdan taa yedi ceddini sikeyim

Carlsberkk

Üye
Mattan 30 net bekliyorum ama hayirlisi.Sure sıkıntım oldu sosyal yetismedi.Ayrica heyecandan tcyi kodlayip kodlamadigimi hatirlamiyorum umarim sıkıntı olmaz

hood

Üye
matematiği beyni olan yapardı, sosyal kolaydı hemde epey bir kolaydı, türkçe fazla kafa karıştırdı şıklar ikiz gibiydi adeta, fen yapmadım zamanım yetmedi mattan falan 3 tane işaretleyebildim