• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Umursama.

@mustafa99

Üye
Selamlar beyler hepinize, başımdan geçen bir kızla hikayemi anlatacağım sizlere, hepimizin olduğu gibi aşık oldum, sevmeler falanlar filanlar. biliyoruz bunları hepimiz. tam 2 yıl boyunca sevdim aynı okuldaydık her gün görüyordum ilk başlarda çok iyiydik konuşur-bir yerlere gider sohbet muhabbet ederdik. sosyal medyada orta düzeyde konuşmalarımız olurdu, artık adı konulmalıydı bu ilişkinin. yakınlaşmaya başladığımızda benden soğuduğunu,istemediğini fark ettim. ama salaklık işte üstüne gitmeye devam ettim,yıllar boyunca konuştuğum dostum dediğim çocukla sevgili oldular, ilk başlarda yıkılmıştım tabii. hayattan koptum bittim sanıyordum. bu siteyle tanışmadan önce:) ama öyle bir tecrübe edindim ki, her konuda gelişmeye adadım kendimi, eğer bu acıyı yaşayan veya şuan çeken dostlar varsa da tek tavsiyem siklemeyin hayatınıza bakın hiçbir şey sizden daha değerli değildir, ben ne yaptım? derslerime odaklandım,spora yazıldım kendimi geliştirdim ödüller,madalyalar topladım. en iyi şey ise sizi bir hiç olarak görüp harcayan o insan, kendinizi geliştirip onun karşınıza çıktığınızda ki o yüzünde oluşan pişmanlık duygusu.

@mustafa99

Üye
Aynen öyle dostum, bu hayatta yaptığımız işin bize kattığı yarar ve bizim açımızdan değdiğini düşündüğümüz şeyler yapmalıyız, mesela ders çalışmak geleceği kurtarır, iyi bir yaşam sunar. kendini geliştirmek hep artı yazar. bir sporla uğraşıp ilerlemek hep yaptığın işin karşılığını alabileceğin şeylerdir.

Betaboy

Üye
dostum kickboksta korkunu nasıl kalıcı olarak yendin? ve haftada kaç gün gidiyorsun, eve varınca ekstradan bir şeyler yapıyor musun?

hesoyam

Üye
Çekilen o kadar kötü acılar varki. Bu acı saydığımız üfürüklere katlanamamaktan utanırım her zaman. Bu yüzden aşk acısıymış ben öldüm bundan sonea hayat yok havalarına girmedim. Masa tenisine başladım bayağı oynuyoruz bakalım turnuva olacak ona hazırlanıyorum.

Selamlar beyler hepinize, başımdan geçen bir kızla hikayemi anlatacağım sizlere, hepimizin olduğu gibi aşık oldum, sevmeler falanlar filanlar. biliyoruz bunları hepimiz. tam 2 yıl boyunca sevdim aynı okuldaydık her gün görüyordum ilk başlarda çok iyiydik konuşur-bir yerlere gider sohbet muhabbet ederdik. sosyal medyada orta düzeyde konuşmalarımız olurdu, artık adı konulmalıydı bu ilişkinin. yakınlaşmaya başladığımızda benden soğuduğunu,istemediğini fark ettim. ama salaklık işte üstüne gitmeye devam ettim,yıllar boyunca konuştuğum dostum dediğim çocukla sevgili oldular, ilk başlar
Selamlar beyler hepinize, başımdan geçen bir kızla hikayemi anlatacağım sizlere, hepimizin olduğu gibi aşık oldum, sevmeler falanlar filanlar. biliyoruz bunları hepimiz. tam 2 yıl boyunca sevdim aynı okuldaydık her gün görüyordum ilk başlarda çok iyiydik konuşur-bir yerlere gider sohbet muhabbet ederdik. sosyal medyada orta düzeyde konuşmalarımız olurdu, artık adı konulmalıydı bu ilişkinin. yakınlaşmaya başladığımızda benden soğuduğunu,istemediğini fark ettim. ama salaklık işte üstüne gitmeye devam ettim,yıllar boyunca konuştuğum dostum dediğim çocukla sevgili oldular, ilk başlarda yıkılmıştım tabii. hayattan koptum bittim sanıyordum. bu siteyle tanışmadan önce:) ama öyle bir tecrübe edindim ki, her konuda gelişmeye adadım kendimi, eğer bu acıyı yaşayan veya şuan çeken dostlar varsa da tek tavsiyem siklemeyin hayatınıza bakın hiçbir şey sizden daha değerli değildir, ben ne yaptım? derslerime odaklandım,spora yazıldım kendimi geliştirdim ödüller,madalyalar topladım. en iyi şey ise sizi bir hiç olarak görüp harcayan o insan, kendinizi geliştirip onun karşınıza çıktığınızda ki o yüzünde oluşan pişmanlık duygusu.
Bi arkadaşa yazmistim burdada paylasayim

BU olaydan sonra bile sağlıklı kafayla insanlara birşeyler öğretiyor olman büyük başarı kardeşim tebrik ederim acımızıda çeker gelişiriz koymaz bizim gibi adamlara aynı olayları yaşadım bir müddet acım geçmedi sonrasında geçti ve öyleböyle tatlı gelmedi hayat bayaa tatlı şuan insan bunları yaşayınca canı sıkılmıyor artık aonuçta karsimizdaki insan ve beyin psikolojisi her an degisebilecek bir varlık o yüzden birlikte yaşadığın insan bir ay sonra bambaşka bir düşüncede insana dönebilir güven bunda bir problem yok ama acıdan korkarak güvenme ben şuan bir kıza rahat rahat güvenirim çünkü kazık atsada acıda çeksem bana hava hoş korkmuyorum acıdan sende böyle olacaksın biri yüzünden hayata kadınlara kötü olarak bakma iyi olarakta bakma psikolojiyi çöz ve karşındaki insana bir beyin olarak bak bu beyin nasïl yetişmiş nefsi ne durumda ailesi nasïl yetiştirmiş kafa yapısı önceki ilişkilerini gözden geçir baktınki çok iyi rol yapïyor yine birine güvendin bozuk çıktı sana koymasın çek acını aman ya buda böyle çïkar diye hayattan insanlardan nefret etme gerçekten kendine psikolojisine hakim ahlaklı kïzlar var önenli olan nası bir beyni var psikolojisi var biri seniüzdu diye tüm hayatı sevgisiz dostsuz geçirme ama sevgili ve dosta bağïmlı olucak kadarda değer verme kararında ver zaten alıştın aynı olayı yaşarsan yaşa kaldırırsın birdaha yaşarım diyr hayatı kaçırma beyni şerefsizlikle dolmuş insanları ayıkla bana inan çok güzel insanlar var bu şerefsizleriinsana ufak tefek şakalar yapana saygısïz diye alınma ama onu en iyi insanda yapar sen şimdi tüm dünuyayı şerefsiz goruyorsun nirmal :) samimiyetini gösterirsin ufak ında beyni pislikle dolmamış insanlar var onlarla samimi olunhr iyice emin olduktan sonra tabi baktın karekterli herkese öyle sana çevreye ozaman o insana senin gibi gelişmen bir adamı bırakması saçmalık ve bir iki sene sonra kafasını duvarlara vurur dahada geliş kardeşim bunlar bize ilaç :) eğer şuan hayattan ve insanlardan nefret edersen saflık yapmış olursun hayattan insanlardan nefret etmek o kïzın sana yaptigi en büyük kötülük olur seni zihninin icinde bir hapise tikmis olur ve sende buna destek olursun oyuzden hayati sev hayat cok guzel POZİTİF olmayi ogren gelismeye devam et senjn gibi gelişen birisini biraktigi icin bin pişman olacak asla arkana bakma daha iyisini bulacaksin ondan çünkü artik sende daha gelismis daha üst versiyona güncellendin 😄💪