• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Umursamaz gibi davranan kıza nasıl davranırsam onu geri kazanırım ?

ongen45

Üye
Beyler bir kızla muhabbetimiz başladı 3 aydır ama bazen soğuk yapıyor gibi geliyo bana yanı ben daha çok umursamayan taraf gibiyim ben konu açmadan kendi pek konuşmuyor nasıl davranırsam geri kazanırım ya da nasıl davranılır bu konuda tecrübeleriniz nelerdir

Carpe Diem

Üye
Kardeş benim böyle bir durumum olursa bende onu umursamam tabii ki kızda iş var mı yok mu ona bakman gerek ilk
Hani doktorlar hastaya tedaviye cevap
veriyor mu vermiyor mu diye bakar ya aynen o işte cevap yoksa nextle yada gidip kızın kıçında dolaşma daha da bunaltırsın
Benim tavsiyeler bunlar :)

Uzun süreli ve güzel bir iliskinin olduğunu,Alfa dişini bulduğunu varsayarak söylüyorum
"Niye soğuk yapıyorsun" sorusunu kıza Yüz yüze söyle
Eğer seni geciştirmeye ya da soğuk yapmıyorum felan diyorsa ilişkini bitir sal

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Umursamaz davranan kız yoktur, kız seninle ilgileniyorsa umursar. Bunun kaçarı yoktur. Her türlü hissettirir sana bunu. Umursayıp da umursamaz davranmaya çalışana halk arasında "naz yapıyor" derler. Naz yapan kızı da hemen anlarsın zaten, kendini geri çektiğin anda tüm o umursamaz tavırları yok olur düşer peşine. Ha düşmüyorsa cidden umursamıyordur, umursamıyorsa da o kızdan ekmek çıkmaz.

Mr.Robot34

Üye
Beyler bir kızla muhabbetimiz başladı 3 aydır ama bazen soğuk yapıyor gibi geliyo bana yanı ben daha çok umursamayan taraf gibiyim ben konu açmadan kendi pek konuşmuyor nasıl davranırsam geri kazanırım ya da nasıl davranılır bu konuda tecrübeleriniz nelerdir
knk hala durum aynı mı