Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

üniversite bölüm önerisi

kfy

beyler bu sene sınava girdim ki grupta da giren cok kişi olmustur. sorum şu; 2 yıllık en iyi bölümler hangisi, hangi şehri önerirsiniz? 2 yıllıktan 4 yıllığa geçilebilecek güzel bölümler varsa hangilerini önerirsiniz ?

beyler bu sene sınava girdim ki grupta da giren cok kişi olmustur. sorum şu; 2 yıllık en iyi bölümler hangisi, hangi şehri önerirsiniz? 2 yıllıktan 4 yıllığa geçilebilecek güzel bölümler varsa hangilerini önerirsiniz ?
2 yıllık hiçbir lisans üni yoktur, gerçekten ehli olduğun bi konuda/sektörde nokta atışı tercih yapmayacak kadar bilgisizssen 2 yıldan vazgeçmelisin
bence 1 sene feda etmek sonraki 30 sene için değer.

Son düzenleme:
2 yıllık hiçbir lisans üni yoktur, gerçekten ehli olduğun bi konuda/sektörde nokta atışı tercih yapmayacak kadar bilgisizssen 2 yıldan vazgeçmelisin
2 yıllıktan 4 yıllığa geçişte yoktur bence 1 sene feda etmek sonraki 30 sene için değer.
2 yıllıktan 4 yıllığa nasıl geçiş yok ya birsürü bölüm var öyle. Ve 2 yıllık önlisans güzel bölümler de var

Bölümleri araştırıp kendine uygun olanı seç, başkasının lafıyla meslek seçilmez. Ayrıca arkadaş doğru söylemiş, 4 senelik lisans programlarından mezun olan adam bile asgari ücretle işe başlıyor ne yazık ki, 2’den 4’e tamamlamak yerine 1 sene harcayıp 4 yıllık kazanman daha mantıklı. Bunlar haricinde ne meslek seçersen seç tabiri caizse köpek gibi çalış ve kendini geliştir.

Yok var kardeşim.Yqnlış bilgilendirme yapmayın.Dikey geçiş sınavı var oluyor onunla.

ben zaten 1 sene mezuna kaldım geçen sene gitmedim. 1 sene daha kalamam ki istediğim 2 yıllık bölüm de geliyor ben sadece 2 yıllık başka güzel bölümler var mı, hangi üniversiteleri hangi şehirleri önerirsiniz ve 2 yıllıktan 4 yıllığa geçilen güzel bölümler var mı bunları öğrenmek istedim ki ösym nın kılavuzuna bakarsanız öyle birsürü bölüm var. 1 sene daha harca demeyin bana bu şartlarda neresi daha iyi onu söyleyin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8