Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Üniversite Gezisi

Selam beyler bugün okulumuzun üniversite gezisi vardı bu nedenle okullar tatildi bize. 200 300 kişilik bir otobüs kalktı ve bizi üniversiteye götürdü. Koltuğuma uzanıp telefondan filmimi açtım abi miss. Öyle böyle geçiyor falan daha sonra otobüs mü desem ne ismini bilmiyorum mercedes benz bayağı bir geniş kızların hepsi götü bana dönük halay çekiyorlar amına koyim kızlardan zaten nefret ediyorum ve iğreniyordum şimdi daha çok tiksinmeye başladım. Bir de özellikle bir görseniz öyle böyle süslenmişler ki ************* sanki baloya gideceğiz. Okulda bir ara kalem istediğim kız vardı ya anlatmıştım hani... O da aynı şekil oynuyordu ve bir an yoruldu mu ne '' SANMAM '' 2 kişilik koltuk dolu arkamda ve oraya arkadaşının yanına oturdu. Bana selam falan veriyor 30 saniye sonra ben müzik dinlemeye koyuldum ve tekrardan dedim ki amına koyim arkadaşı kovmasına rağmen kız hala orada oturuyorsa demek ki yanıma çağırmamı bekliyor falan bir ara bakış atmıştım da orada kaldı aklı hala ki benden böyle bir şey bekliyor. Ben de yanıma kimseyi almıyorum 2 ayağımı da 2 li koltuğa uzatmışım. '' Ben de ki lüks kimse de yok amk '' Ayağımı çektim ve kızı yanıma çagırdım. Yanıma gel oturacak yerin yok de mi yok senin ? Kız geldi falan kulaklığı tam takıyordum ve ne dinliyorsun dedi. En iyisi ben bununla konuşayım amk tavlarım falan dedim... Müziği dinletirken kulaklığın tekini verirken bir elimi tutmaz mı kulaklığı alma bahanesiyle kevaşe. Ben de fırsattan fayda edip yaklaş biraz kulaklık yetişmesini istiyorsan... Kız da götü baldırıma yapışana kadar bana yaklaştı ve sohbet orada başladı. 1 Saat boyunca hiç kesilmeden konuşuyoruz kızın arkadaşları kızı çağırıyor kız gitmiyor. Her fırsatta birbirimizi elliyoruz. :dfhsd Beyler bu kızlar asla bir erkeğin yanına kolay kolay yaklaşmazlar siz de biliyorsunuz alışmış faydasızlar. Okul da kimse ile konuşmamam ve ukalalığım, gıcıklığım ile daha çok dikkat çekmeye başladım. Erkekler bana uyuz oluyor harbi sikecekler de götleri yemiyor bakış kavgasın da gözlerimi çekmediğim ve sinirli baktığım için '' Yapım gereği '' Bu kız elimi tutum parmağımda ki yüzüğe baktı ve onu elledi falan. Ben hop hop o kadar hızlı değil biraz yavaş ol falan dsfhsdfh. Kız güldü ve yüzüğümü çıkardım al tak bakayım olacak mı sana. Kız dedi ki bak oldu bunu sana gezi bitişin de veririm olur mu ? Olur falan filan , gezi bitti kızdan almadım ev de yüzüğü gördüğün de aklından çıkmayayım diye !! Taktik haa !! Sonra kıza dedim bak arkadaşların çağırıyor bana kabalık olmasın diye kalkmıyorsan hiç durma gidebilirsin. Yok ya boş ver ! Güzel bir şekil de konuştuk ve servis durana kadar kız yanımdan ayrılmadı. Daha sonra indiğimiz de yanına gitmedim. Gitmemem de gerekiyordu zaten! Aynı şekil üni turunu reklam için yaptıklarını 1 gün önceden biliyordum çünkü , otobüs beleş , yemek , çay beleş amk çıkarsız iş mi olur ? Adamlar verdiği şeylerin karşılığını 1 saat aralıksız sunum yaparak ödettiler! Ben hariç herkesin dinlediğine eminim amk ! Arkadaşa sordum ne anlattığını , adam manipüle etmiş bildiğin bunları amk Fakir before , zengin after falan fotolar yapmış.. Ticaret lisesiya başka nasıl yapacak reklamını. Sunum bitti falan dışarı çıktım ve bir bank buldum kendime. Filmime devam ederken(Fight club 9 kez ) yavşak or*spu evladı bir arkadaşım geldi ilk başta gitmesi için kulaklığı çıkarmadım dediklerini dinlemedim fakat baktım hala konuşuyor neyse çıkarayım dedim. Öyle böyle sikik sorular soruyor ben de cevaplıyorum. Yukarıdan bunun arkadaşları 3 tane kız geldi ve sikik sikik fotoğraf çekinmeye başladılar ben de o sırada kulaklığı geri yerleştirdim. Daha sonra ayy Tyler çekil şuradan da daha iyi çekelim! '' İstersen ben gideyim siz rahat rahat işinize bakın ? '' Dedikten sonra bir yayılmışım babam böyle yayılmaz amk işleri falan bitti bunların hepsi bir gitmeye başladı o gelen 3 lü kız grubunun 2 si gitti ve ardından 3 ncüsü de yani baskın kraliçe de gidecekti fark ettim bana bakıyor olduğu yer de aramızda 1 kol uzunluğu kadar mesafe var ! Ayakta öylece bana bakıyor ve kulaklığı çıkarttım ben de aynı şekil ona baktım hiç gözümü kırpmadan. Sonra ayağımı hünkar gibi uzattığımı fark ettim ve hanfendinin geçecek yerini daraltmışım ayyy g*tüm 1 adım daha atsan direk ayağımı sollayıp geçersin or*spu çocuğu. Ben de dedim ki yoksa sen rahatımı bozup ayağımı çekeceğimi mi zannediyorsun ? Kız bana aynı şekil baktı 2 saniye daha ve benim de niyetimi anladıktan sonra götünü kaldırıp 1 adım atabildi Allaha şükür! Sonunda gitti ve tek kaldım. AA biter mi amk bir rahat yok ! Karşıdan başka bir kız kendi grubundan ayrılıp benim yanıma geliyor. Ben de aynı şekil rahatlığa devam ! Zaten ortama korkuyu salmışım ruh hastası bir herif olduğum kanaatına varmışlar. Kıza baktım 10 saniye geçti çok uzun bir süre bunun konuşmayı başlatacağı yok ve ben atıldım. Ne dediğimi hatırlamıyorum beyler affola falan ama kız ile sohbet ederken düz düşünün ve bir anda tüm vücuduyla bana dönüp sohbet etmeye başladı. Ben ama ilgimi belli etmemek için kılımı bile kıpırdatmadım amk sadece kafamı dönmüştüm. Kızın ilgisini çekmeyi başardım ve 3 4 dk boyunca güzel bir sohbetle kızı etkileyip arkadaşlarının çağırmasıyla ve kızın reddetmesine rağmen arkadaşları kızı alıp götürmesiyle sohbet orada son bulmuştu. Haa sorry kız sen de bizim okuldansın demi diye sormuştu sanırım ben bir şey dedikten sonra cidden tam hatırlamıyorum. Daha sonra yine aynı şekil tam kulaklığı takıp kendime sarılacakken bizim sınıfta ki bir o ağır abe dediğim kız yanında dünya tatlısı bir kızı almış bana doğru geliyor. O dadlı kız bana gülümseyerek geliyor fakat anladım bir şey olmuş kesin. Ağır abeyimiz bana dediki ben dedim gel tylerin yanına gidelim , dadlım ise yok ben o ruh hastasından korkuyorum falan demiş ben bir kahkaha atıyorum bir görmeniz lazım. Öyle mi ben ruh hastası mıyım ? Gülümsedi falan cevaplamadı ! Çağırdılar ben gitmedim film izleyeceğim dedim ve gittiler. 20 dk sonra kütüphaneye geçtim hava bayağı soğuktu ve yine aynı dadlı ile ağır bey ! Tyler sen bana kahve ısmarlayacaktın hani ? Ben ise ben öyle bir şey demedim senin bana ısmarlaman gerekiyordu asıl.. Pislik bari çay ısmarla cool falan olursun ;) Teşekkürler ben cool olmak istemiyorum. Sen ısmarla bak burada bize annelik yapmış olursun dadlıyı kastettim ona bakarak. Dadlı ise bir şey dedi hatırlamıyorum ve onu dedikten sonra sen ısmarlamaya niyetli gibisin haa ! ? Zıkkım iç dedi ve gülerek oradan ayrıldılar. Daha fazla ekşın vardı fakat hiç hatırlamıyorum be amk!

Beyler bu dalyarak ne konuşuyor diye diyebilirsiniz veya amına kodumun sakatına bak egosundan da taviz vermiyor falan da diyebilirsiniz de buna ego diyorsanız hiç hikayelerimizi anlatmayalım ************* o zaman. Bunu yazma sebebim için de çok fazla tecrübemsi taktikler var ve gözünüz de canlandırıp bu durumlar da aklınıza gelebilirim.

Mesela otobüste ki kız ile konuşurken bacakları öbür koltuğa dayamam ve kızın bana yapışması ben ise hala aynı pozisyon da siklemeyecek bir şeyler anlatıyorum. Fakat beta bir davranış sergileseydim orada veya yakınlaşmadan kaçsaydım kız bir an da soğuyup oradan arkadaşlarının çağırmasıyla gidecekti. Otobüs boş olsa şu an bakire değildi o ahaha. O Bankta ki yaptığım kız ile soğuk savaş ve galibiyetim ! , O kahve , çay muhabbetin de ki ukalalığım ve sinir bozucu davranışlarım. Beyler artık nedense hiç bir şeye ihtiyaç duymuyorum. Eskiden olsa bana yüz veren bir kıza direk canım cicim çikolatalar vs.. Ama şimdi hiç birine ihtiyaç duymuyorum ve hatta ************* ben bu kızı istemiyorum neden böyle bir flörtte bulundum ki bu kız ile dedim kendime. Anlayacağınız artık kızları bu kadar iyi anlıyorken hiç birine ihtiyaç duymuyorum. Çok garip bir his bu 2 olacak. Başka bir kız ile de flört etmiştim fakat pişman olup onunla birlikte olmak istemediğim için kız ile arkadaşlığımı bozmuştum. O otobüste o kız ile sohbet ederken fark ettim ki ne konuşacağım şimdi diye hiç düşünmüyordum. Azerice bir facebook caps'ı gösterdim.
+Beyler ben gızlarla hiç ilişki kuramıyorum yardım edin. ( Azerice yazı düşünün )
+Salam (Azeri gardaşımızın kıza mesajı )
-Sucuk ( Kızın mesajı )
Oradan ben de azeri göçmeniyim falan dan bir ton sohbet çıkıyor fakat ben hiç o sohbete girmeden. Kızı manipüle etmeye başladım ve etkileme çabasına girdim. Çabaya girmeden etkilendi ne yazık ki tabi ki karşısına ilk defa başka tür bir erkek çıkınca neden etkilenmesin ki ?
Böyle işte beyler...

EDİT: '' Saha raporunu işaretledim sanıyordum yala.''

Kanka biraz daha paragraflara bölersen okunabilirliğin artacaktır. Çok zorlandım okurken :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8