Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK SETLERİ

Bende şuan 3 tane büyük arşiv var, içlerinde hemen hemen bütün derslerden, soru bankaları, videolar ve ders notları mevcut gerçekten sağlam arşivler. Ek olarak da MEGA HAFIZA SETİ mevcut ki onun içinde de;
ZİHİNSEL MATEMATİK VE HAFIZA TEKNİKLERİ
♦MEGAHAFIZA İNGİLİZCE SETİ
♦HIZLI OKUMA SETİ

FOTOĞRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ
♦BİO-RİTMİK LARGO SETİ

Ve daha çokça içerik mevcut onları buraya bırakıyorum ilgilenen varsa kullanabilir. Benim gibi üniversiteye hazırlanan arkadaşlar için yararlı olabilir.

♣YGS-LYS HAZIRLIK SERİ: Ygs- Lys Hazırlık Kitapları
♣MEGA HAFIZA SETİ: MEGA_HAFIZA_SETI
♣ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK: Üniversiteye Hazırlık

Bunlar cidden faydalı olabilecek şeyler. Açıkçası kendim deneyip görmedim bir yararı var mı diye, neyse bilmiyorum. Bu dakikadan sonra da bakmak ne kadar mantıklı olur bilmiyorum, sınava yaklaşık bir ay kaldı.

Bunlar cidden faydalı olabilecek şeyler. Açıkçası kendim deneyip görmedim bir yararı var mı diye, neyse bilmiyorum. Bu dakikadan sonra da bakmak ne kadar mantıklı olur bilmiyorum, sınava yaklaşık bir ay kaldı.
Mezuna kalmak gibi bir düşüncen var mı peki?

Onu son çare olarak görüyorum. Ama bu set üniversite sınavı dışındaki şeyler için de gayet faydalı olabilir tabi, sonuçta iyi bir görsel hafızayı kim istemez ki?
Onu son çare olarak görüyorum. Ama bu set üniversite sınavı dışındaki şeyler için de gayet faydalı olabilir tabi, sonuçta iyi bir görsel hafızayı kim istemez ki?
Haklısın çokça içerik vardı o arşivde. Tabi kullanmasını bilene :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8