• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Üniversite iliskilerine dair

Asher

Üye
Katılım
25 Ekim 2018
Mesajlar
129
Yaş
19
Şehir
İzmir
İnsan zor olana daha çok ilgi duyar fakat zoru oynamak gerekli mi ? Sınıfımdaki bi kızla bugün başbaşa kafede oturduk ve baştan arkadaşız deyip o topa girmedim ama flörtteymiş gibide davrandım.Hatta aynı gruptaki bir arkadaşımda numaramı silmiş.Bunun gibi durumlarda nasıl hareket etmeli ? Direk yürümemek vakit kaybı mıdır ?
 

Furkansen

Üye
Katılım
3 Ocak 2019
Mesajlar
783
Şehir
İstanbul
İlk öncelikle hiçbir zaman amacını gizleme, amacını bilen bir erkek ol, arkadaş olmak istiyor muydun? Hiç sanmıyorum.

Sen cesur olmaktan korkuyorsun, korkaklık yapıyorsun, yapma.Amacını bil ve ona göre haraket et, amacı s*ks olan bir erkek kıza arkadaşız der miydi? Ya da gerçekten "Arkadaş" olmak ister miydi, bunları düşün.

İkinci olarak okulda dikkatli ol herkese yürüme, yavaş yavaş yap bu işleri, fakat sen üniversitedesin, geniş bir toplum.
Hızlı yürüsende pek sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, ama yine de ağırdan almak senin için faydalı olacaktır.

Son olarak soru konularını buralara açmayın artık.
 

Cuyar

Üye
Katılım
26 Nisan 2018
Mesajlar
31
Şehir
Antalya
Yazıyı okurken "Sınıfımdaki bi kızla..." bölümünü okuduğumda çoktan cevabım hazırdı. Benim fikrim, sınıf arkadaşlarınla adı üzerinde sadece arkadaş ol. O kıza "yürümen" deneyim olabilir ama tavsiye etmiyorum.
 
Üst