Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Üniversitede Kavga Etmek?

bro hafif hafif atıştıracaksın bunlara bağırmak senin statünü düşürür
kardşim ilkokulda mıyız ne bu kazanmazsam oynamam havaları pşişkin söyleyiş tarzı küçük düşürücü bakış
ardından adamın girdiği durumu keyifle izleme

kavga işine girme yüzün zedeleneceğine itibarın zedelensin ama kendini de ezdirme işte o kavgaya gelmeden kesmen lazım

Bir kere risk aldiysan son sözü senin soylemen lazımdı. Cevrendeki insanlar çocuğun ne diyosun kardeş dediginde senin tepkisiz kaldigini görünce seninle ilgili hisleri negatif yönde olmuştur. Kavga etmek, yüze zarar almak sorun değil ama her zaman o kadarla bitmiyor. Yaş ilerledikçe riskler artıyor. Bu riskleri almayacaksan da ortamı ona göre seçmen gerekiyor. Baktın ortamda sıkıntılı biri var en başında gitme oraya. Dışarda tek başına olduğun zaman karşı tarafa minnet ederek kavgadan kacinabilirsin. Bunu kimse gormeyecek zaten ama okulda öyle değil cevrende seni tanıyan ve senin tepkine göre sana değer biçecek insanlar var. Ya kavga potansiyeli olan bir ortama hiç girme ya da nereye varacaksa oraya kadar gidecek kadar gözü pek ol.

Saçmalamayın beyler ya o kavga etmekle kız kaldırma olayı Cidden çok eskide kaldı ilk evrimlerimizde felan
Sen doğrusunu yapmışsın ama en iyisi hiç umursamamak

Doğru yapmışsın. Ben olsam ben de kavga etmezdim. Ama kavgadan korkuyorsan yani yüzüme darbe alırım canım yanar diyorsan bunun üzerine gitmelisin.

Bundan korkma. Burnun kırılabilir, kaşın yarılabilir dişlerin dökülebilir, göz altın morarabilir..olacak olan bu yani. Müsabakalı bir dövüş sporu ile uğraş, yarışmalara katıl yüzüne darbeler al..
Yarın gerçekten de kavga etmen gereken çok ciddi bir durumda kalabilirsin. Korkunun yen

Kavga etmekte sakın korkma. Bak anlama için S-A-K-I-N korkma,önemli bir konu. Yüz verirsen iyice tepene çıkar o teresler sertliğini ve tavrını koy.

Aşağılık psikolojini belli eder. Kavga etmeyle adam olunmuyor.

Kavga etmeyi biliyorsan ilk hamleyi ondan bekle, cevreyi tavla ondan sonra sende vurabilirsin fakat sen baslatirsan ve gorgu taniklari senin suclu olduguna karar verirse universiteden atilma gibi bir ihtimalin var.
Kavga etmeyi bilmiyorsanda laf sok dayak yesen bile o gerektigi cezayi alir ve statun dusmez aksine yukselir.
Yada herseyi bosver ve o an gercek bir erkek ne yapar diye dusun.

Kavga etmeyi biliyorsan ilk hamleyi ondan bekle, cevreyi tavla ondan sonra sende vurabilirsin fakat sen baslatirsan ve gorgu taniklari senin suclu olduguna karar verirse universiteden atilma gibi bir ihtimalin var.
Kavga etmeyi bilmiyorsanda laf sok dayak yesen bile o gerektigi cezayi alir ve statun dusmez aksine yukselir.
Yada herseyi bosver ve o an gercek bir erkek ne yapar diye dusun.

her zaman ilk vuran olmak lazım. mesela o vurur sonra ayırır millet tamam sakin falan der ortam yatışır ne o ceza alır ne de ben vurabilirim tekrardan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8