Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uuuğğğ üşüdüm 🙂

Hi guys,
Yeni bir saha raporunda Leonardo ile birliktesiniz, kemerlerinizi takın. 🙂

Soğuklar geldi kar bekleyin siz, İzmir hala hava durumda stabil eheeh diye gülerken hafifleme aldığım soğuğun ellerimi üşütmesi ile başladı olay, dedim ki Leo gel şöyle bir çay kahve içelim içimiz ısınsın. Canım beynim hemen kabul etti ve yola koyuldum ama kahveden önce kalbimi ve vücudumu saran bir sıcaklık hissettim takk B planı devrede kahveyi erteledim o içimi ısıtan kızı açmak için döndüm. Klasik Türkiye diyeceğim kızın arkasında 2 hemcinsim vardı ve kızın poposuna bakıyorlardı onların geçmesini bekledim ve seti açtım.

B: elimle dur işareti yaparak ve sıcak bir gülüşle ilk hamlemi yaptım kızın kulağında kulaklık vardı onu çıkarmasını bekledim. Merhaba
K: merhaba hafif şaşkın bir ifade ile
B: (kızın üstüne sarı kapişonlu bir sweet ve montu vardı altında ise deri tayt.) sarı sarı geziyorsun twetty misin merak ettim ve burdayım eheheh
K: ahahah hayır sevdiğim için giydim hava soğuk
B: neler yapıyorsun bakıyorum da yorgun ve hızlısın işten çıktın galiba (hızlı yürüyordu ve yorgun bir ifadesi vardı ben kızı açında yavaşladı.)
K: evet işten çıktım eve gidiyorum. Sen ne yapıyorsun
B: geziyorum, nerede çalışıyorsun?
K: spor merkezinde pilates filan
B: tahmin etmiştim ya dansçıdır ya sporcudur diye doğru bilmişim. Peki 2 ay spor yapıp sonra personel trainer olan eğitmenlerdenmisin? 😄 ( burada tanıştık işte falan filan elini tutunca başparmak ile kızın elinin üstünü hafif okşadım, deneyin bunu)
K: ahh hayır aslında eğitmen değilim ben girişte çalışıyorum. (burada kaç yaşındasın diye sordu işte klasik neredeyse her sette bu shit test ile karşılaşırım. Detaya inmeyeceğim, testi geçtim neyse kızın benle yaşıt olduğunu öğrendim.)
B: hımm anladım, sen şu şeylerden olmalısın instagrama fotoğraf atan ve spora gidip spor yapmayan ve fotoğraf çekenlerden.
K: ahahah hayır, sen tek mi geziyorsun?
B: evet, tek tabanca olmak güzeldir bazen huzur verir insana.
K: bende sokakta öyle işte anladın sen (garip bir hisse kapıldı)
B: baksana şuraya şu şehre bak ne mantıklı ki, senin hayattaki amacın ne neler yapmak istiyorsun? Dur tahmin edeyim (burda lafımı kesti)
K: pilates salonu çabayı düşünüyorum.
B: (meşhur el hareketim var onu yaptım burada) hıııı bak işte bana bunlarla gel nasıl yapacaksın peki?
K: ilk önce kendi evimde yapacağım birşeyler (vergiden kaçacaksın değil mi dedim gülmeye başladık.) işte biraz öyle devam edicem.
B: sen müşteri oluşturmak istiyorsun belirli bir potansiyelde anladım şimdi mantıklı.
K: e tabi sıfırdan açarsan batar büyük ihtimalle
B: işini biliyorsun sen 🙂 bu arada iki tane adam vardı arkadan sana bakıyorlardı önüne geçince de baktılar fark ettin mi
K: yok hayır işte bu yüzden sağa sola çok bakman ben.
B: öyle yapacağına gelse belki bir selam verse daha hoş olur ama burası böyle.
K: iç çekti yapacak birşey yok. Sen yabancı ülkeden mi geldin?
B: hayır, göçmenlik var sadece 🙂
K: ne bileyim böyle Avrupadan gelenler İzmir'e böyle oluyorlar.
B: doymuş oluyorlar mı demek istedin? (burada muhtaç değilim mentalitesini verdim kıza)
K: evet olabilir.
B: bak ellerim üşüdü. (burada elimi kıza uzattım bak dedim evet dedi tut dedim sağ elimi tuttu soğuk dedi)
Ooo senin ellerin ne kadar sıcak, (ellerini cebinden çıkarmıştı)
K: cebin içince çünkü sıcak sende sok cebine.
B: diğer elim cebimde bak o da soğuk ( öbür elimle de kızın elini tuttum 🙂)
Baksana ne yapalım biliyor musun? Sen şimdi gideceksin o zaman ben senin numaranı alayım oturur konuşuruz, bir kahve içeriz seninle.
K: tamam olur. Kamera şakası değil değil mi bu?
B: senden hoşlanmak ve yanına gelmek için illa kamera şakası mı olması lazım diyip dudak kenarı hafif yukarıda gülüşü attım.(burada ise bir nedenin olmaması sadece senin ile ilgilendiğim için geldiğimi belirttim + özgüven) seni tweety diye kaydedeceğim.
K: nasıl yani sarı olan sensin bir kere
B: çok tatlı değil mi eheheh
K: peki öyle olsun o zaman 🙂
B: hadi bana bir şans sarılması ver! (sarılırız ve kız tanıştığıma memnun oldum dedi burada date sinyalini aldığımı düşünüyorum. Kız parmak ucunda yükselti biraz öyle sarıldı daha sonra yanağından öpüp görüşürüz dedim. Görüşürüz dedi)

Kendinize iyi bakın parmaklarım yoruldu, çayı hakettim. 🙂

fazla iyi fazla her şey yolunda

Hi guys,
Yeni bir saha raporunda Leonardo ile birliktesiniz, kemerlerinizi takın. 🙂

Soğuklar geldi kar bekleyin siz, İzmir hala hava durumda stabil eheeh diye gülerken hafifleme aldığım soğuğun ellerimi üşütmesi ile başladı olay, dedim ki Leo gel şöyle bir çay kahve içelim içimiz ısınsın. Canım beynim hemen kabul etti ve yola koyuldum ama kahveden önce kalbimi ve vücudumu saran bir sıcaklık hissettim takk B planı devrede kahveyi erteledim o içimi ısıtan kızı açmak için döndüm. Klasik Türkiye diyeceğim kızın arkasında 2 hemcinsim vardı ve kızın poposuna bakıyorlardı onların geçmesini bekledim ve seti açtım.

B: elimle dur işareti yaparak ve sıcak bir gülüşle ilk hamlemi yaptım kızın kulağında kulaklık vardı onu çıkarmasını bekledim. Merhaba
K: merhaba hafif şaşkın bir ifade ile
B: (kızın üstüne sarı kapişonlu bir sweet ve montu vardı altında ise deri tayt.) sarı sarı geziyorsun twetty misin merak ettim ve burdayım eheheh
K: ahahah hayır sevdiğim için giydim hava soğuk
B: neler yapıyorsun bakıyorum da yorgun ve hızlısın işten çıktın galiba (hızlı yürüyordu ve yorgun bir ifadesi vardı ben kızı açında yavaşladı.)
K: evet işten çıktım eve gidiyorum. Sen ne yapıyorsun
B: geziyorum, nerede çalışıyorsun?
K: spor merkezinde pilates filan
B: tahmin etmiştim ya dansçıdır ya sporcudur diye doğru bilmişim. Peki 2 ay spor yapıp sonra personel trainer olan eğitmenlerdenmisin? 😄 ( burada tanıştık işte falan filan elini tutunca başparmak ile kızın elinin üstünü hafif okşadım, deneyin bunu)
K: ahh hayır aslında eğitmen değilim ben girişte çalışıyorum. (burada kaç yaşındasın diye sordu işte klasik neredeyse her sette bu shit test ile karşılaşırım. Detaya inmeyeceğim, testi geçtim neyse kızın benle yaşıt olduğunu öğrendim.)
B: hımm anladım, sen şu şeylerden olmalısın instagrama fotoğraf atan ve spora gidip spor yapmayan ve fotoğraf çekenlerden.
K: ahahah hayır, sen tek mi geziyorsun?
B: evet, tek tabanca olmak güzeldir bazen huzur verir insana.
K: bende sokakta öyle işte anladın sen (garip bir hisse kapıldı)
B: baksana şuraya şu şehre bak ne mantıklı ki, senin hayattaki amacın ne neler yapmak istiyorsun? Dur tahmin edeyim (burda lafımı kesti)
K: pilates salonu çabayı düşünüyorum.
B: (meşhur el hareketim var onu yaptım burada) hıııı bak işte bana bunlarla gel nasıl yapacaksın peki?
K: ilk önce kendi evimde yapacağım birşeyler (vergiden kaçacaksın değil mi dedim gülmeye başladık.) işte biraz öyle devam edicem.
B: sen müşteri oluşturmak istiyorsun belirli bir potansiyelde anladım şimdi mantıklı.
K: e tabi sıfırdan açarsan batar büyük ihtimalle
B: işini biliyorsun sen 🙂 bu arada iki tane adam vardı arkadan sana bakıyorlardı önüne geçince de baktılar fark ettin mi
K: yok hayır işte bu yüzden sağa sola çok bakman ben.
B: öyle yapacağına gelse belki bir selam verse daha hoş olur ama burası böyle.
K: iç çekti yapacak birşey yok. Sen yabancı ülkeden mi geldin?
B: hayır, göçmenlik var sadece 🙂
K: ne bileyim böyle Avrupadan gelenler İzmir'e böyle oluyorlar.
B: doymuş oluyorlar mı demek istedin? (burada muhtaç değilim mentalitesini verdim kıza)
K: evet olabilir.
B: bak ellerim üşüdü. (burada elimi kıza uzattım bak dedim evet dedi tut dedim sağ elimi tuttu soğuk dedi)
Ooo senin ellerin ne kadar sıcak, (ellerini cebinden çıkarmıştı)
K: cebin içince çünkü sıcak sende sok cebine.
B: diğer elim cebimde bak o da soğuk ( öbür elimle de kızın elini tuttum 🙂)
Baksana ne yapalım biliyor musun? Sen şimdi gideceksin o zaman ben senin numaranı alayım oturur konuşuruz, bir kahve içeriz seninle.
K: tamam olur. Kamera şakası değil değil mi bu?
B: senden hoşlanmak ve yanına gelmek için illa kamera şakası mı olması lazım diyip dudak kenarı hafif yukarıda gülüşü attım.(burada ise bir nedenin olmaması sadece senin ile ilgilendiğim için geldiğimi belirttim + özgüven) seni tweety diye kaydedeceğim.
K: nasıl yani sarı olan sensin bir kere
B: çok tatlı değil mi eheheh
K: peki öyle olsun o zaman 🙂
B: hadi bana bir şans sarılması ver! (sarılırız ve kız tanıştığıma memnun oldum dedi burada date sinyalini aldığımı düşünüyorum. Kız parmak ucunda yükselti biraz öyle sarıldı daha sonra yanağından öpüp görüşürüz dedim. Görüşürüz dedi)

Kendinize iyi bakın parmaklarım yoruldu, çayı hakettim. 🙂
Güzel rapor,ayrıntılar güzel hafızan kuvvetliymiş,ben bazen set açtığımı bile unutuyorum :)

Açtığım setlerde hissederim anı o yüzden aklımda kalıyor heralde 🙂

bi an ben set açtım zannettim :) hemen hemen benim setlerimde buna benzer. güzel set olmuş kardom başarılar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8