• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Uyanırsan üzülürsün

Merhabalar bi dönem içime dert olmuş şeyi buraya aktarayım dedim..
Lise ikinin başlarında sınıfın en güzel kızına "Tabiki en güzel değil buna öyle bi inanmışımki bununda farkındayım ve bilerek diyorum" tabiri caizse aşık olmuştum( işte bir kız vardır yakından tanıyıp istemsizce hareketleri düşünceleri hoşuna gider bi şekilde aklına girmiştir benimkide o hesap)
tai o zamanlar ben betalığı da geçtim "Kendini Tanıt" kategorisindeki otobiyografimi incelerseniz ezik asosyal,toplumdan dışlanmış bir tiptim hala daha bazı şeylerde özgüvensizim orası ayrı konu da
İşte o zamanki aklımla açılamıyodumda kız o zamana kadar biriyle çıktı sonra sebepsizce bigün ağlıyodu arkadaşlarıyla olan konuşmasında öğrendimki çocuk bunla eğlenmiş + yüzüne demiş ben seni sevmiyorum başkası var flan neyse
ben hala bundan hoşlanmaya devam ederken açıllmıyorum bari sevgimi belli edeyimde tepkisini alayım dedim o ergen psikolojimle yapmacık hareketlerde sergilenir tabi sonrası vasat sonuç bu yakın arkadaşlarıyla beraberken arkadşının teki bana der sen xxx denmi hoşlanıyosun felan ve itiraf edilir ve sonuç kızdan bi güzel red yenir birde söylediği söz varki "Davul bile dengi dengine felan" neyse uzun uzatmak istemiyorum sonra kıza uzun süre muhattap olmassınız ama kız bir başkasını daha bulup 2,3 ay gibi bir ilişki yaşayıp (11.sınıfta) ayrıldılar EEEE Gelelim asıl mevzuya bu kız boşta kaldığında naapmak ister bu blogun yardımıyla kazandığım engin bilgilerle bazı gerçeklerin sonradan farkına varıyorum ne yazıkki!! -tabikide etrafındaki erkekleri yörüngesinde tutmak ister onlardan biri de benmişim pardon sadece ben yada ben farketmemişim kıza sınıfta benden başka yazan olmadı bi kişi haricinde.. neyse işte sonuç gene iş ciddiye bindiğinde senden uzaklaşır aynen böyle oldu
e oniki olmuşuz artık kednimize çeki düzen vercez dimi (bu yazılar tcma felan bu sene başlamıştım ) kız bu sefer eskiinden dahada bana ilgi göstermeye başlamıştı eski ben olmayınca ama kızın ruhuna işlemiş yada benden daha iyileri var belkide bir alfa ile beraber (bu ihtimal %30) sınıfımızın p*ç erkekleri var onlarla takılıyo işte güldüren sosyal felan (bak onlar alfa değil) neyse konuya döneyim bunu unutacağım bu vakitlerde kız benim yanıma oturmaya bazı olayarda beni savunmaya felan başlamıştı ve anladımki gene yörüngede tutmak içinmiş neyse kızdan psikolojik olarak kurtuldum artık aynı sınıftayız hala fazla münasebetimizde yok ama dilekolay iki sene sen üzülmüşsün bendeki şuna benzedi
mavi hapı tercihh edip hiçbişeyden habersiz mutlu mu olacaksın, yoksa kırmızı hapı tercih edip bazı gerçeklerinle yüzleşmekten korkmayıp kendini mi geliştireceksin

-Xenos,Ömer

Son düzenleme:

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
"Davul bile dengi dengine felan
Adriana Lima'nın vajinasını mı taşıyormuş sorsaydın keşke.
EEEE Gelelim asıl mevzuya bu kız boşta kaldığında naapmak ister bu blogun yardımıyla kazandığım engin bilgilerle bazı gerçeklerin sonradan farkına varıyorum ne yazıkki!!
Sonunda lan yazdıklarım bir yere varıyormuş duvara karşı yazıyorum sanıyordum. Duygulandırdın beni :(
yasak ilişki sonrasında meydana gelmiş çocuk erkekleri var
oto sansür sistemine bayılıyorum or*spu çocuğu yazmak istemiştin sanırım :D

Bro aynı sınıftaki kıza yürümek sakıncalı bir durum. Şöyle ki 4 yıl aşağı yukarı beraber olacak yüz yüze bakacaksınız. Ayrıca sınıfta başka biriyle sevgili olsa gözünün önünde olacak insanın zoruna gider. Bunun haricinde diğer arkadaşlarınla ilişkilerin zarar görebilir. Kız arkadaşlarına trip atabilir mesela senle konuştuğu için. Bu tarz vakalar yaşanmaması için sınıftaki kızlara o manada yanaşmıyoruz.

yok lan sadece (P)rofessional (İ)nternational (Ç)hild yazmıştım sdşkflsdfdsas

Adriana Lima'nın vajinasını mı taşıyormuş sorsaydın keşke.
Şimdiki aklım olsa ne diyeceğimi tahmin bile edemezdiniz :D
Bro aynı sınıftaki kıza yürümek sakıncalı bir durum. Şöyle ki 4 yıl aşağı yukarı beraber olacak yüz yüze bakacaksınız. Ayrıca sınıfta başka biriyle sevgili olsa gözünün önünde olacak insanın zoruna gider. Bunun haricinde diğer arkadaşlarınla ilişkilerin zarar görebilir. Kız arkadaşlarına trip atabilir mesela senle konuştuğu için. Bu tarz vakalar yaşanmaması için sınıftaki kızlara o manada yanaşmıyoruz.
Aga lise bitiyo zaten artık baktım ciddi ciddi siklemeyince (yakın arkadaşları da dahil) çekildiler uğrşaşmıyolar benle ama zamanında canımı az yakmadılar şerefsizler