• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Uyardım

Kavgadan kaçın demiştiniz gerekince bi çocuk hayla kafama vuruyor uyardım güzelce mal herhalde anlamıyor bugün yine vurdu kaşınıyor şimdi gidip ağız burun dalayım mı? Ne yapayım?

FromendD

Üye
Sanırım sınıftan bir kişi kafana vuruyor veya okuldan biri gidip kafanı kırmıyordur sende aynı sertlikte vur niye dert ettin bunu biz birbirimize arada vururduk vurma diyen arkadaş vardı onla dalga geçerdik oda gülerdi

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Lan s*kerim, kimin kime vurma hakkı var? Yeni okula geçtiğimde herkesle belirli sınırlar içinde samimiyet kurdum, bana sataşan elbette oldu, arkamı dönüp sertçe tavrımı belirttim. Şaka olmadığını anladıklarında düzgün davranmaya başladılar. Nabza göre şerbet tek çare. Aynısını yaparsa yapmaması konusunda sertçe uyar, olmadı dal gitsin

Tyler

Üye
eğer ki bir kez daha vurursa , sen de aynı şekil de vur ve orada sana dalacaktır veya çıkışta sana dalacaktır. kavganı et ve ya dayak ye ya da döv. sonra ki günler de belki sıkıntılı geçebilir ama sana yardım amaçlı soru soranlar olur durumunu anlat. '' sen kazanırsın '' eğer ki dediklerimi yapmaz ve vurmasına izin verirsen o çocuk seni çok küçük düşürür.