• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Uyardım

Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
92
Yaş
29
Şehir
Bartın
Kavgadan kaçın demiştiniz gerekince bi çocuk hayla kafama vuruyor uyardım güzelce mal herhalde anlamıyor bugün yine vurdu kaşınıyor şimdi gidip ağız burun dalayım mı? Ne yapayım?
 

FromendD

Üye
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
452
Şehir
Antalya
Sanırım sınıftan bir kişi kafana vuruyor veya okuldan biri gidip kafanı kırmıyordur sende aynı sertlikte vur niye dert ettin bunu biz birbirimize arada vururduk vurma diyen arkadaş vardı onla dalga geçerdik oda gülerdi
 

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
152
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Lan s*kerim, kimin kime vurma hakkı var? Yeni okula geçtiğimde herkesle belirli sınırlar içinde samimiyet kurdum, bana sataşan elbette oldu, arkamı dönüp sertçe tavrımı belirttim. Şaka olmadığını anladıklarında düzgün davranmaya başladılar. Nabza göre şerbet tek çare. Aynısını yaparsa yapmaması konusunda sertçe uyar, olmadı dal gitsin
 

Tyler

Üye
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
958
Yaş
19
Şehir
İstanbul
eğer ki bir kez daha vurursa , sen de aynı şekil de vur ve orada sana dalacaktır veya çıkışta sana dalacaktır. kavganı et ve ya dayak ye ya da döv. sonra ki günler de belki sıkıntılı geçebilir ama sana yardım amaçlı soru soranlar olur durumunu anlat. '' sen kazanırsın '' eğer ki dediklerimi yapmaz ve vurmasına izin verirsen o çocuk seni çok küçük düşürür.
 
Üst