• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Uyumadığım zamanlar;Özgüven tavanı

Somptuex

Üye
Merhabalar dostlarım,Özellikle kendimle ilgili bi konudan bahsedecegim degerli fikirlerinizi alayım,uyuyamadığım zamanlar özgüvenim baya yükseliyor bir bayan veya bi erkekle konustugum zaman daha cok ilgilerini çekiyor nedenini bilmiyorum...

Philliscan

Fahri Üye
Benim düşüncem şu şekilde
Uykusuzken bildiğimiz gibi yanlış veya beynimiz bize yanlış olduğu(!) imajı verilmiş bir çok düşünceyi yaparız
Çünkü uykusuzken beynimiz olabildiğince daha az odak noktası arıyor kendisini yormamak için.
Bir nevi güç moduna alıyor diyebiliriz. x))
Bu şekilde daha umursamaz,sonuç düşünmeyen veya daha net olabiliyoruz. lafı gevelememek veya kendimizi kasmaya uğraşmamak gibi yararları dokunuyor. haliyle düşündüğümüz şeyi bir ton elekten geçirmek yerine ( reddedilir miyim ? Bana acaba ne der? Ya kötü bir şey derse?) direk tek odaklı davranıyoruz..

tau2che

Üye
Kesinlikle katılıyorum, Hatta size bir anımı anlatayım...
Askerde iken 1.5 gün uykusuz kalmıştım görevim gereği, Bana ters giden ve bana fiziki şidden uygulayan komutana bende vurmuştum çok üst rütbeliydi kendisi... Normalde bunu yapmazdım. Alfa içgüdülerimi dinledim o an... Başlık ve tespitler doğru, Uykusuzluk / Özgüven skalası. Ama yine de uyumak gerekiyor. Öfkeni kontrol edemedikten sonra neye yarar çekicilik bu tezide böylece çürütüyorum. Kolay gelsin.
Sonra ne oldu