Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Uzak Durmanız Gereken İnsan Özellikleri

1) Devamlı özür dileyip uzun açıklama yapanlar.
2) İltifatları kabul etmeyip buna inanmak istemeyenler ve değersiz olduğuna inanlar.
3) Kurban psikolojisine sahip olup sürekli mağdur olduğuna inananlar.
4) Kendini beğenmeme/nefret etme davranışları içinde olanlar.
5) Muhakeme yeteneği düşük olan sürekli onay bekleyenler.
6) Karamsar olanlar,yarım yamalak adımlarla bir şey başaramamış,ileriye dönük adım atmakta zorluk yaşayanlar.
7) Değişimden korkan,ileriye dönük adım atarken kendine mazeret üreten,kendi cesaretsizliğini mantıkla anlamlandırmaya çalışanlar. Örneğin:Benim torpilim yok,o yüzden başarılı değilim.
8) Çevreden gelen yorumlara göre öz güvenlerini tartanlar,insanların düşüncelerini kutsal öğreti gibi benimseyenler.

Son olarak arkadaşlar,kafanıza şapkadan başka bir şey takmayın,hoşça kalın.

1) Devamlı özür dileyip uzun açıklama yapanlar.
2) İltifatları kabul etmeyip buna inanmak istemeyenler ve değersiz olduğuna inanlar.
3) Kurban psikolojisine sahip olup sürekli mağdur olduğuna inananlar.
4) Kendini beğenmeme/nefret etme davranışları içinde olanlar.
5) Muhakeme yeteneği düşük olan sürekli onay bekleyenler.
6) Karamsar olanlar,yarım yamalak adımlarla bir şey başaramamış,ileriye dönük adım atmakta zorluk yaşayanlar.
7) Değişimden korkan,ileriye dönük adım atarken kendine mazeret üreten,kendi cesaretsizliğini mantıkla anlamlandırmaya çalışanlar. Örneğin:Benim torpilim yok,o yüzden başarılı değilim.
8) Çevreden gelen yorumlara göre öz güvenlerini tartanlar,insanların düşüncelerini kutsal öğreti gibi benimseyenler.

Son olarak arkadaşlar,kafanıza şapkadan başka bir şey takmayın,hoşça kalın.
favori yazım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8